Software Engineer (PHP)

Mēs digitalizējam loģistikas industriju - 250 miljardu € tirgu Eiropā! Kā vadošā tiešsaistes kravu pārvadājumu kompānija Vācijā, mēs piedāvājam pilnībā digitālu rezervācijas pieredzi tiešsaistē loģistikas pakalpojumiem (B2B) - nodrošinot caurskatāmību, vienkāršu lietošanu un automātizāciju industrijā ar lielu pieprasījumu. Loģistikas bizness strauji mainās. Mēs aptveram un vadam šīs izmaiņas.

Mūsu galvenais birojs atrodas Berlīnē. Paplašinot savu darbību mēs veram vaļā jaunu biroju Rīgā.

Web izstrādātājs(-a) (PHP + JS)
Pastāvīgs darbinieks, pilna slodze, Rīga

Pienākumi

  • Web izstrādātāja lomā Tu strādāsi ar visām programmatūras steka komponentēm, lai nodrošinātu pilnvērtīgu funkcionalitāti, darbojoties backend un frontend kontekstā.
  • Tu esi pozitīvs un tālredzīgs - roboti ir forši un tā, bet mēs esam komanda, kurai patīk strādāt kopā.
  • Tu sniegsi savu ieguldījumu būtiskām, uz lietotāju vērstām platformas komponentēm. Tas nozīmē:
  • ievies lielus un mazus projektus no sākuma līdz beigām;
  • uzlabo un optimizē solī ar prasību izmaiņām;
  • apgūsti jaunas prasmes and paņēmienus, lai spētu risināt sarežģītas problēmas;
  • cieši sadarboties ar kolēģiem, sadalot uzdevumus vai pēc nepieciešamības veicot pāra programmēšanu, lai izplatītu dažādu prasmju un zināšanu pielietošanu komandā;
  • pārņem, izplati un pielāgo industrijas labāko praksi, uzlabojot individuālās un komandas prasmes laika gaitā.

Prasības

  • Tu esi pašmotivēts un Tev ir tieksme efektīvi risināt problēmas.
  • 2+ gadu pieredze izstrādājot risinājumus izmantojot PHP un JavaScript.
  • Pieredze SQL un NoSQL datu bāzēs.
  • Spēja rakstīt HTML, CSS kas strāda visās pārlūkprogrammās un ierīcēs.
  • Programmatūras izstrādes fundamentālās zināšanas neatkarībā no valodas/satvara (language/framework independent).
  • Pierādīts projektu klāsts ražošanā.
  • Iemaņas darbā ar modernām PHP un JavaScript eko-sistēmām.
  • Tev ir svarīga koda kvalitāte, nepārtraukta integrācija un mērogošana.
  • Tu jūties drošs izstrādājot sarežģītas sistēmas.
  • Pragmatisms.
  • Labas angļu valodas prasmes gan mutvārdos, gan rakstiski.
  • Vēlme mācīties un meistarot jebkuru tehnoloģiju, valodu, vai izstrādes vidi, kura būtu nepieciešama nākotnē.
  • Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze are Pyhon un NodeJS.

Mēs piedāvājam

  • Darbu Agile, starpfunkcionāla komandā ar lielu atbildību komandas līmenī
  • Plašas iespējas personīgā un profesionālā līmenī - audz ar mums kopā
  • Plakanu vadības hierarhiju - dalība lēmumu pieņemšanas procesos
  • Izaicinošus projektus “karstajā” jomā
  • Darbu uz pilnu slodzi Rīgas birojā
  • Sadarbību ar mūsu komandas biedriem no Berlīnēs
  • Konkurētspējīgu algu

Revolucionē loģistikas industriju kopā ar mums!

Ja esi ieinteresēts, sūti mums savu CV un motivācijas vēstuli, norādot vēlamo atalgojumu uz:
jobs-lv@instafreight.com

Pieteikšanās termiņš:
Aug 26th, 2018
Vieta:
Riga
Kontaktpersona:
Markus Doetsch
Telefons:
+4930340603300
Mājas lapa:

LinkedIn Twitter

Rate this job offer

Not rated yet

Similar job offers

popstrap.com