watermark
Interum Technologies

Go programmētājs

Interum Technologies - Rīga, Zemitāna iela 9
1300 - 3500
Deadline
2019-03-31
Summary

Vakance: Go programmētājs

SIA INTERUM Technologies piedāvā darbu Go programmētājam ar rūpīgu attieksmi pret darbu. Augsti vērtējam cilvēkus, kuriem viens no dzīves mērķiem ir izglītoties un pilnveidoties.

Nepieciešamās zināšanas, pieredze un īpašības:

      • Ļoti labas zināšanas un pieredze, programmējot programmēšanas valodā Go.
      • Ļoti labas zināšanas un pieredze darbā ar tādām datu bāzu sistēmām kā PostgreSQL, MS SQL Server, Oracle vai MySQL.
      • Latviešu un angļu valodas zināšanas vismaz sarunvalodas līmenī.
      • Analītiska domāšana.
      • Spēja patstāvīgi un operatīvi risināt problēmas.
      • Spēja sadarboties ar komandas biedriem.
      • Iemaņas citu rakstīta programmas koda uzlabošanā un pilnveidošanā.

Citas vēlamās zināšanas un pieredze:

      • C#, .NET
      • PHP
      • Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar liela datu apjoma un lielas noslodzes datubāzēm.
      • Pamata zināšanas un izpratne par WEB serveru un protokolu darbībām.

Mēs specializējamies šādās jomās:

      • Auto transporta un dzelzceļa svaru programmatūras izstrāde.
      • Automātiskā auto transporta un jūras konteineru numuru zīmju atpazīšana.
      • Navigācijas programmatūra, darbs ar elektroniskajām kartēm, maršrutu plānošana.
      • Kokrūpniecības un koku transporta nozares programmatūras izstrāde un integrācija.
      • Specifisku uzskaites sistēmu izveide un to integrēšana ar citās sistēmās.
      • Dažādu automatizētu sistēmu izveide un integrācija.
      • Intranet aplikāciju izstrāde valsts un privātajām iestādēm.
      • Programmatūras izstrāde dažādām industriālām iekārtām.

Darba pienākumi:

      • Lielas noslodzes servisu programmatūras izstrāde, izmantojot WEB tehnoloģijas.
      • Sistēmu plānošana, projektēšana, analītika, izstrāde, testēšana un integrēšana.
      • Esošu projektu uzturēšana un attīstīšana.

Mēs piedāvājam:

      • Stabilu atalgojumu, atalgojums atkarīgs no potenciālā darbinieka prasmēm un spējām. Mēs uzskatām, ka labam programmētājam ir vērts maksāt lielāku algu.
        • jaunākais programmētājs: 1300-1700 eiro (bruto)
        • vidēja līmeņa programmētājs 1700-2100 eiro (bruto)
        • vecākais programmētājs: 2100-3500 eiro (bruto)
      • Darbu mazā un draudzīgā kolektīvā, kuram ir tendence palielināties, un kurā ir erudīti kolēģi.
      • Darbu gan mazos, gan lielos, ambiciozos un inovatīvos projektos.
      • Iespēju strādāt visos projektu posmos, gūstot plašu pieredzi gan projektu izstrādē, gan projektu vadīšanā un uzņēmuma attīstībā.
      • Cilvēcisku attieksmi.
      • Iespēju pilnveidoties un mācīties ko jaunu.
      • Dinamisku darba laiku.
      • Darba vietu Rīgā, Zemitāna ielā 9.
      • Ērta satiksme un bezmaksas auto stāvvietu.

Pēcvārds:

  • Ja esi labs un apķērīgs programmētājs taču tev pietrūkst pieredze kādā no minētajiem kritērijiem, tad nekautrējies un sazinies ar mums – iespējams, tu mums tomēr interesē.
  • Sūti savu CV uz e-pastu darbs [@] interum.lv, norādot vēlamo vakanci un pievienojot arī neformālu aprakstu par pieredzi un paveiktajiem projektiem, lai varam detalizēti izvērtēt tavu iemaņu atbilstību mūsu prasībām.
  • Atbildēsim tikai pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām.
Location
Rīga, Zemitāna iela 9
Deadline
2019-03-31
Salary
1300 - 3500