watermark
IT Camp

SISTĒMU ADMINISRATORS (RĪGA, LATVIJA)

IT Camp - Riga
3000 - 3500
Deadline
2021-11-29

Vakancei atbilstošs produkts – IT infrastruktūra un mākoņstratēģija un pasaules klases multimākoņu risinājumu kombinācija.

Birojs: Rīgā, Latvijā

Uzņēmums meklē sistēmu administratoru, kurš būs iesaistīts mākoņu infrastruktūras darbības nodrošināšanā.

Prasības:

  • Vairāk nekā 2 gadu pieredze sistēmu administrēšanā ar VMWare virtualizācijas sistēmām.
  • Pieredze ar Cloud Web hostingiem, Cloud Orchestration un uzglabāšanas sistēmām.
  • Zināšanas par informācijas aizsardzības principiem un to pielietošanu darbā.
  • Dažādas aparatūras, programmatūras, serveru un tīkla platformu administrēšana 24×7 īpaši drošā ražošanas vidē ar 99,8% SLA.
  • Fundamentālas zināšanas par Windows / Linux operētājsistēmām.
  • Pieredze ar uzdevumu pārvaldības sistēmām (piemēram, Atlassian – Jira, Confluence) un ikdienas uzdevumu izsekošana.
  • Spēja pielāgoties elastīgam grafikam un risināt uzdevumus ārpus darba laika vienu nedēļu mēnesī (apmaksātas maiņas).
  • Krievu un latviešu valodas zināšanas.
  • Angļu valodas izpratne darbā ar dokumentāciju.
  • Koleģialitāte, punktualitāte, atbildība.
  • Pieredze un izpratne par Veeam, kā arī monitoringa sistēmas Zabbix pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību.

Pienākumi:

  • Mākoņu platformu ekspluatācija (Mākoņa veidošana, resursu plānošana un pārvaldība, normālas darbības uzturēšana, noviržu no standarta cēloņu diagnosticēšana un novēršana, mijiedarbība ar datu centriem).
  • Uzņēmuma virtuālās infrastruktūras (VMware) uzturēšana.
  • Servera administrēšana un datu drošības nodrošināšana.
  • Sadarbība ar saistīto jomu administratoriem (tīkls, drošība), atbalsta sniegšana saistītajās jomās kompetences ietvaros.
  • Klientu pieprasījumu risināšana visos atbalsta līmeņos.

Uzņēmums piedāvā:

  • Elastīgu darba grafiku un daļēji attālinātu darbu.
  • Veselības apdrošināšanu, mobilo tālruņu rēķinu apmaksu, autostāvvietu, degvielas izmaksu kompensāciju.
  • Apmācības uzņēmuma iekšienē, profesionālās izglītības un sertifikācijas apmaksa.
  • Profesionālu un draudzīgu komandu, kas augstu vērtē savu produktu un dara visu, lai padarītu to vēl labāku.
  • Periodiskus “team building” pasākumus.
  • Algu 3000 – 3500 EUR bruto un bonusus vairākas reizes gadā.
Location
Riga
Deadline
2021-11-29
Company
IT Camp
Salary
3000 - 3500