This job offer has expired.

Tehniskā atbalsta inženieris/Sistēmu inženieris (Rīga, Latvija)

Mūsu klients ir Eiropas vadošais neatkarīgais datu apstrādes centrs un mākoņpakalpojumu sniedzējs. Piedāvājot elastīgus, pieejamus un drošus IT risinājumus un pakalpojumus, viņi palīdz uzņēmumiem un varas iestādēm samazināt riskus un izmaksas, vienlaikus uzlabojot manevrētspēju, produktivitāti un efektivitāti. Vairāk nekā 5000 veiksmīgi pabeigtu projektu visā pasaulē, vairāk nekā 3500 klientu un patreiz pārvalda vairāk nekā 100 petabaitu informācijas mākonī.

Viņi tiecas kļūt par visuzticamāko partneri pasaulē IT pakalpojumu jomā, kas ļauj mūsu klientiem ieviest inovācijas biznesā un augt. Viņi veido attiecības ar klientiem, piesaista augsti kvalificētus speciālistus un pasaules klases tehnoloģijas, lai nodrošinātu elastīgus risinājumus un pakalpojumus, kas ātri ģenerē ilgtermiņa vērtību.

Komanda: galvenais birojs Zviedrijā un 15 cilveki Rīgā.

Birojs atrodas Gustava Zemgaļa Zemgaļa gatvē.

Mūsu klientam mēs meklējam tehniskā atbalsta inženieri / sistēmu inženieri Rīgas birojā darbam ar vidējiem un lieliem korporatīvajiem klientiem, kurš būtu arī konsultants un tehniskais eksperts komunikācijā ar klientiem.

Pienākumi:

  • IT infrastruktūras risinājumu projektēšana, to prezentēšana, ieviešana un atbalsts;
  • klientu atbalsts (Tier-III) un konsultēšana;
  • aprīkojuma uzstādīšana un apkalpošana.

Prasības:

  • fundamentālās zināšanas par tīkliem (TCP/IP) un operētājsistēmām Windows un Linux;
  • iepriekšējā pieredze ar OS konfigurēšanu un tīkla servisiem (DNS, FTP, SSH, firewall/NAT);
  • darba pieredze ar virtualizācijas platformām (vēlams VMware vSphere un Microsoft Hyper-V);
  • darba pieredze ar NAS (CIFS/NFS) un SAN (Fiber Channel, iSCSI);
  • vēlme pastāvīgi pilnveidoties un strādāt dažādos virzienos;
  • izglītība IT jomā;
  • komunikabilitāte.

Par priekšrocību tiks uzskatīti:

  • darba pieredze ar datu uzglabāšanas sistēmām;
  • darba pieredze ar rezerves kopēšanas sistēmām, datu arhivēšanu (Veeam, Commvault);
  • pieredze IT aprīkojuma uzstādīšanā un apkalpošanā (serveri, tīkla ierīces, datu uzglabāšanas sistēmas);
  • eksperta zināšanas vienā vai vairākās IT infrastruktūras jomās (OS, datu uzglabāšanas sistēmas, virtualizācija, tīkli, drošība).

Mēs piedāvājam:

  • ergonomiska darbstacija, kas aprīkota ar moderniem personālajiem datoriem;
  • apmācības/kursi;
  • autostāvvieta;
  • medicīniskā apdrošināšana;
  • apmaksātas virsstundas;
  • elastīgs darba grafiks;
  • komfortabla un nepiespiesta darba vide;
  • regulāri komandas saliedēšanas pasākumi;
  • mēneša darba alga līdz 2800 EUR pirms nodokļu nomaksas.

Additional information

Deadline for application:
Apr 30th, 2020
Location:
Riga, Latvia
Salary (gross):
up to 2800 EUR
Contact person:
Anna Timofejeva
Contact phone:
26876965