watermark
DIGI-INK SIA

Java Developer

DIGI-INK SIA - Ventspils
800 - 2600
Deadline
2022-09-16

SIA DIGI-INK sniedz pakalpojumus Norvēģijā bāzētiem uzņēmumiem kuru biznesa joma ir parādu piedziņas un dokumentu izplatīšanas. Mūsu galvenais pakalpojums ir klientu sistēmu apkalpošana, lietotāju uzturēšana un integrēšana. Mūsu serviss tiek ļoti augstu novērtēts gan no mūsu klientu, gan no lietotāju un integrācijas partneru puses.

Balstoties uz šo veiksmīgo sadarbību DIGI-INK paplašina savu klientu loku un sniedzamo pakalpojumu apjomu, un meklē jaunus kolēģus, kas vēlas augt kopā ar mums.

Pienākumi

  • Esošās sistēmas darbības uzturēšana
  • Jaunu funkciju izstrāde, esošo uzlabošana
  • Sistēmas versiju atjaunošana

Nepieciešamās prasmes

  • Pieredze darbā ar JAVA
  • Labas Angļu valodas zināšanas
  • Vēlme strādāt internacionālā komandā
  • Analītiska domāšana
  • Vēlme mācīties un sastrādāties ar komandu

Priekšrocības

  • J2EE, Spring
  • Hibernate / JPA
  • Angular, Bootstrap, CSS / JavaScript
  • Kubernetes
  • PostgreSQL
  • Hudson, Sonar, Maven, Git

Mēs piedāvājam

  • Darbu stabilā kompānijā
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu
  • Algu atbilstoši zināšanām 800 – 2600 bruto
  • Bonusus
  • Iespēju gūt jaunas zināšanas un pieredzi
  • Profesionālus kolēģus un modernu darba vidi
Location
Ventspils
Deadline
2022-09-16
Salary
800 - 2600 (+ bonuses)