watermark
 SIA T2T

Programmētājs

SIA T2T - Rīga
Deadline
2018-04-27
Summary

Pienākumi:

  • Jaunu uz SharePoint bāzētu risinājumu izstrāde, konfigurēšana un ieviešana
  • Esošo risinājumu uzturēšana un migrēšana uz jaunākām versijām
  • IS izstrādes dokumentācijas sagatavošana
  • SharePoint zināšanu bāzi papildināšana un pilnveidošana

Prasības:

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība vēlams datorzinātņu jomā
  • Pieredzē darbā ar .NET ietvaru, C#, Visual Studio, TFS
  • Pieredzē darbā ar Javascript (JS), JS ietvariem, HTML, CSS, XML
  • Pieredze tīmekļa lietojumu (Web application) IS izstrād
  • Pieredze darbā ar Microsoft SharePoint Server 2010 vai jaunāku versiju programmām, to konfigurēšanu
  • Pieredze IS izstrādē un uzturēšanā, IS izstrādes dokumentācijas sagatavošanā
  • Pieredze IS integrēšanā un datu apmaiņas nodrošināšanā starp sistēmām
  • Vēlama pieredze Microsoft SharePoint Server 2010 risinājumu migrēšanā uz jaunāku Microsoft SharePoint Server versiju
  • Vēlama pieredze IS arhitektūras projektēšanā
  • Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas

Piedāvājam:

  • Darbu ar liela mēroga projektiem
  • Dinamisku un izaicinājumiem pilnu darba vidi, kurā novērtē efektivitāti un kompetenci
  • Iespējas attīstībai profesionālā jomā
  • Pašam sakomplektēt savus bonusus

Kontaktinformācija

CV un pieteikuma vēstuli ar norādi „Programmētājs” sūtīt līdz 2018.gada 27.aprīlim  uz e-pastu: cv.technology@lattelecom.lv

Location
Rīga
Deadline
2018-04-27
Company
SIA T2T