watermark
Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs SIA

PHP programmētājs

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs SIA - Rīgas iela 34, Ozolnieku novads, LV-3018
1500 - 2500
Deadline
2020-11-26
Summary

Meklējam:

Uz rezultātu orientētu, atbildīgu, disciplinētu personību, kam ir vēlme un interese programmēt, kam patīk strādāt komandā un kas prot analītiski domāt.

Tev piemīt sekojoša pieredze un prasmes:

1. Pieredze darbā ar:

  • PHP (vismaz 3 gadi);
  • MySQL;
  • Git.

2. Priekšroku dosim, ja Tev piemīt pieredze vai zināšanas darbā ar:

  • Laravel, Symfony (vai kāds cits tīmekļa ietvars);
  • Postgresql;
  • Kādu no populārākajām JavaScript bibliotekām (Angular/React/Vue.js);
  • Typescript;
  • HTML/CSS;
  • CI/CD.

3. Izpratne par objektorientētu programmēšanu;

4. Vēlama augstākā izglītība informācijas tehnoloģiju jomā.

Tavi galvenie pienākumi:

  • Kvalitatīvi izstrādāt jaunas funkcionalitātes;
  • Integrēt trešo pušu risinājumus;
  • Veidot vienībtestus;
  • Identificēt un novērst izstrādāto lietojumu problēmas;
  • Uzturēt izstrādātos risinājumus.

Mēs Tev piedāvājam:

  • Atbildīgu un interesantu darbu stabilā darbavietā;
  • Bruto atalgojumu no 1500 EUR  līdz 2500 EUR (atkarībā no prasmēm);
  • Sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu;
  • Atsaucīgu un draudzīgu komandu.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam iesniegt elektroniski vai, sūtot pa pastu uz zemāk norādītajām adresēm, līdz 2020.gada 26.novembrim.

 Adrese: SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”, Rīgas iela 34, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Ozolnieku novads, LV-3018.

 e–pasts: personals@llkc.lv

 Tālrunis uzziņām: 29372139 (Kristīne Krūmiņa)

 Ja vēlies vairāk uzzināt par mums: www.llkc.lv

 Sazināsimies divu nedēļu laikā ar nākamajā kārtā izvirzītajiem kandidātiem!

Location
Rīgas iela 34, Ozolnieku novads, LV-3018
Deadline
2020-11-26
Salary
1500 - 2500 (+ bonuses)