watermark
Latvijas Universitāte

PHP Programmētājs

Latvijas Universitāte - Aspazijas 5, Rīga
1500 - 2200
Deadline
2019-08-02
Summary

Galvenie pienākumi:

  • IT risinājumu programmēšana
  • Piedalīšanās jaunu IT risinājumu plānošanā un projektēšanā
  • IS funkcionalitātes pilnveidošana un papildināšana ar jauniem moduļiem
  • Tehniskā atbalsta sniegšana kolēģiem izstrādāto moduļu ieviešanas un uzturēšanas procesos
  • Izstrādātā programmatūras koda dokumentēšana un piedalīšanās IS lietojumu aprakstīšanas un darbības modelēšanas procesos.
  • Datu apmaiņas tehnisko risinājumu izstrāde un uzturēšana.

Nepieciešamās prasmes:

  • Vēlama augstākā izglītība datorzinātņu, inženierzinātņu vai līdzīgu zinātņu jomā.
  • Spēja strādāt komandā un patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • Izpratne par IS programmētāja darbu un vēlme darboties šajā jomā ilgtermiņā;
  • Vēlme un spēja nepārtraukti papildināt savas zināšanas un sekot līddzi jaunākajām tehnoloģijām un tendencēm IS izstrādes jomā
  • Sistēmiska domāšana, spēja loģiski pamatot savu viedokli

Nepieciešamās tehniskās zināšanas :

  • PHP5.5/PHP7+ ar OOP iemaņām (Bonuss: Unittests)
  • API (REST, JSON)
  • HTML5, JS, SASS
  • GIT
  • Dažādas sarežģītības SQL vaicājumu rakstīšanā
  • Pieredze darbā ar LAMP
  • Sphinx dokumentācijas sistēma (vēlams)
  • TYPO3 CMF, Moodle, Laravel (vēlams)

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu
  • Apmācību iespējas
  • Sociālās garantijas.
  • Pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu.
  • Veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika beigām
Location
Aspazijas 5, Rīga
Deadline
2019-08-02
Salary
1500 - 2200