This job offer has expired.

Jaunākais sistēmu administrators

Liquid IT ir kompānija, kas darbojas jau 12 gadus un sniedz IT ārpakalpojumus juridiskajiem klientiem Latvijas un Lielbritānijas tirgos. Sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos, aicinām darbā jaunāko sistēmu adminstratoru.

Pienākumi

  • Apstrādāt klientu problēmu pieteikumus un risināt tos savas kompetences ietvaros
  • Administrēt klientu Google Apps (G Suite) un Microsoft Office 365 kontus
  • Sagatavot jauno lietotāju darba vietas (dators, programmatūra) klientu vajadzībām
  • Konfigurēt un administrēt klientu IP tīklus, ieskaitot bezvadu tīklus, VPN, ugunsmūrus

Prasības

  • Obligāta pieredze IT administratora funkciju veikšanā
  • Izpratne par ikdienā lietojamajām datorsistēmām un tehnoloģijām (Windows, MacOS un mobilās platformas)
  • Labas komunikācijas spējas saskarsmē ar gala lietotājiem - vēlme izprast gala lietotāju problēmas, risināt tās.
  • Spēja patstāvīgi plānot savu laiku
  • Ļoti labas latviešu valodas zināšanas, krievu un angļu valodas zināšanas vismaz labā sarunvalodas līmenī
  • Vēlama akadēmiskā izglītība IT jomā, var būt pēdējo kursu students

Mēs piedāvājam

  • Konkurētspējīgu atalgojumu
  • Elastīgu darba grafiku, iespēju savienot ar mācībām
  • Apmācības Google, Microsoft un citu sistēmu sertifikācijām
  • Uzkrāt pieredzi mākoņskaitļošanas jomā
  • Iespēju ātrā laikā attīstīt sevi gan tehnisko zināšanu, gan klientu vadības jomā

Kā pieteikties?

Lūdzam sūtīt savu CV kopā ar īsu pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi: CV@liquid.lv

Pieteikšanās termiņš:
Jan 31st, 2019
Vieta:
Riga
Kontaktpersona:
Jānis
Telefons:
+371 67 169 231