watermark
Liquid IT

Jaunākais sistēmu administrators

Liquid IT - Riga
Deadline
2019-01-31
Summary

Pienākumi

  • Apstrādāt klientu problēmu pieteikumus un risināt tos savas kompetences ietvaros
  • Administrēt klientu Google Apps (G Suite) un Microsoft Office 365 kontus
  • Sagatavot jauno lietotāju darba vietas (dators, programmatūra) klientu vajadzībām
  • Konfigurēt un administrēt klientu IP tīklus, ieskaitot bezvadu tīklus, VPN, ugunsmūrus

Prasības

  • Obligāta pieredze IT administratora funkciju veikšanā
  • Izpratne par ikdienā lietojamajām datorsistēmām un tehnoloģijām (Windows, MacOS un mobilās platformas)
  • Labas komunikācijas spējas saskarsmē ar gala lietotājiem - vēlme izprast gala lietotāju problēmas, risināt tās.
  • Spēja patstāvīgi plānot savu laiku
  • Ļoti labas latviešu valodas zināšanas, krievu un angļu valodas zināšanas vismaz labā sarunvalodas līmenī
  • Vēlama akadēmiskā izglītība IT jomā, var būt pēdējo kursu students

Mēs piedāvājam

  • Konkurētspējīgu atalgojumu
  • Elastīgu darba grafiku, iespēju savienot ar mācībām
  • Apmācības Google, Microsoft un citu sistēmu sertifikācijām
  • Uzkrāt pieredzi mākoņskaitļošanas jomā
  • Iespēju ātrā laikā attīstīt sevi gan tehnisko zināšanu, gan klientu vadības jomā

Kā pieteikties?

Lūdzam sūtīt savu CV kopā ar īsu pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi: CV@liquid.lv

Location
Riga
Deadline
2019-01-31
Company
Liquid IT