watermark
Liquid IT

Pārdošanas menedžeris

Liquid IT - Rīga
Deadline
2018-04-30
Summary

Darba pienākumi

  • IT ārpakalpojumu B2B pārdošana mazā un vidējā segmenta klientiem
  • Jaunu klientu piesaiste
  • Upsell un cross-sell aktivitātes esošajiem klientiem
  • Mārketinga aktivitāšu plānošana un realizēšana sadarbībā ar biznesa attīstības vadītāju

Prasības

  • Iepriekšēja darba pieredze pārdošanas menedžera amatā saistītā ar tehnoloģiju produktiem, IT pakalpojumiem vai risinājumiem
  • Labas pārdošanas prasmes, argumentācijas un prezentācijas spējas
  • Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas
  • Vēlme sekot līdzi tehnoloģiju attīstības tendencēm, apgūt jaunas zināšanas
  • Vēlams kontaktu loks Latvijas biznesa vidē

Mēs piedāvājam

  • Interesantu un atbildīgu darbu interesantā un perspektīvā nozarē
  • Iespējas karjeras attīstībai (kļūt par pārdošanas vadītāju)
  • Fiksētu algu un papildus bonusus, kas piesaistīti pārdošanas plāna izpildei
  • Iespēju regulāri pilnveidot pārdošanas prasmes un produktu zināšanas sadarbībā ar mūsu partneriem

Kā pieteikties?

Lūdzam nosūtīt savu CV kopā ar īsu pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi: CV@liquid.lv

Location
Rīga
Deadline
2018-04-30
Company
Liquid IT