watermark
Liquid IT

Pārdošanas speciālists

Liquid IT - Riga
Deadline
2018-06-30
Summary

Darba pienākumi

  • Uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu pārdošana
  • Iesaiste mārketinga aktivitāšu plānošanā un realizēšanā
  • Tirgus izpēte

Prasības

  • Vēlama iepriekšēja darba pieredze pārdošanas amatā
  • Labas argumentācijas un prezentācijas spējas
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas
  • Vēlme sekot līdzi tehnoloģiju attīstības tendencēm, apgūt jaunas zināšanas

Mēs piedāvājam

  • Interesantu un atbildīgu darbu interesantā un perspektīvā nozarē
  • Fiksētu algu un papildus bonusus, kas piesaistīti pārdošanas plāna izpildei
  • Iespēju regulāri pilnveidot pārdošanas prasmes un produktu zināšanas sadarbībā ar mūsu partneriem
  • Karjeras attīstības iespējas

Kā pieteikties?

Lūdzam nosūtīt savu CV kopā ar īsu pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi: CV@liquid.lv

Location
Riga
Deadline
2018-06-30
Company
Liquid IT