watermark
MBIT

Microsoft Dynamics AX programmētājs/-a

MBIT - Baložu iela 11, Rīga, Āgenskalns
2000 - 3500
Deadline
2019-10-04
Summary

NO TEVIS SAGAIDĀM:

  • 2 gadu pieredzi Dynamics Ax X++ (versija 2009/2012);
  • 1 gada pieredzi .NET Framework C#;
  • HTML/CSS - spēju orientēties kodā, nav nepieciešama programmēšanas pieredze;
  • MSSQL - 1 gada pieredzi, spēju rakstīt pieprasījumus, veikt datu bāzes operācijas ar tabulām;

DARBA PIENĀKUMI:

  • Izstrādāt datoru programmatūru sistēmas (2 gadu pieredze);
  • Pētīt, analizēt un novērtēt programmatūras prasības (2 gadu pieredze);
  • Konsultēties par izstrādes jautājumiem ar sistēmu analītiķiem un citiem speciālistiem uzņēmuma iekšienē (2 gadu pieredze);
  • Veikt programmatūras testēšanas un kvalitātes pārbaudes darbus (pieredze vismaz vienā projektā);
  • Ieviest un uzturēt programmatūru, konsultēt tās lietotājus (pieredze vismaz vienā projektā);
  • Veikt vides sagatavošanu programmatūras ieviešanai, kā arī sagatavot programmatūras uzstādīšanas plānu un veikt nepieciešamās programmatūras uzstādīšanas darbības (pieredze vismaz vienā projektā);
  • Izstrādāt programmatūras tehnisko dokumentāciju (pieredze vismaz vienā projektā);
  • Sniegt atbalstu citiem programmētājiem (pieredze vismaz vienā projektā);

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Atalgojumu sākot no 2000 - 3500 eur (atalgojums atkarīgs no Tavām prasmēm un spējām);
  • Stabilitāti un izaugsmes iespējas;
  • Strukturētus darba procesus un metodoloģiju;
  • Labus darba apstākļus un profesionālus kolēģus;
  • Iespēju strādāt attālināti no dzīves vietas;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • Darbu birojā Āgenskalnā un bezmaksas autostāvvietu;

CV sūti līdz 04.10.2019. uz e-pastu: vakance@mbit.lv
Sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem. Konfidencialitāti garantējam.

Location
Baložu iela 11, Rīga, Āgenskalns
Deadline
2019-10-04
Company
MBIT
Salary
2000 - 3500