MS Dynamics AX programmētājs/-a

SIA MBIT specializējas biznesa vadības sistēmas Dynamics AX ieviešanā un apkalpošanā. Savu kompetenci esam apliecinājuši vairākos realizētos projektos Latvijā un Eiropā. Līdz ar uzņēmuma paplašināšanos, aicinām mūsu komandai pievienoties cilvēku, kurš ir gatavs dalīties savās zināšanās un vēlas sniegt savu ieguldījumu MBIT tālākā attīstībā.

TAVI DARBA PIENĀKUMI

  • pielāgot Microsoft Dynamics Ax sistēmu klienta specifikai, projektēt un programmēt jaunus funkcionālus apgabalus un moduļus programmēšanas valodā X++;
  • izstrādāt integrācijas risinājumus starp informācijas sistēmām;

MŪSU PRASĪBAS

  • vismaz 3 gadu pieredze darbā ar Microsoft Dynamics Ax;
  • labas latviešu un angļu valodas zināšanas (mutiski un rakstiski);
  • augstākā izglītība datorzinātnēs;
  • pieredze darbā ar X++, C#, .NET Framework;
  • pieredze darbā ar Microsoft SQL Server datu bāzu programmatūru;
  • vismaz viens Microsoft izsniegts sertifikāts par Dynamics Ax vai saistītu sistēmu;

PAR PRIEKŠROCĪBU TIKS UZSKATĪTS

  • spēja strādāt gan individuāli, gan komandā;
  • precizitāte un atbildība par uzticētajiem pienākumiem;
  • spēja ātri apgūt jaunas zināšanas;

MĒS PIEDĀVĀJAM

  • stabilitāti un izaugsmes iespējas;
  • iespēju apgūt un strādāt ar jaunākajām tehnoloģijām, kā arī sertifikāciju;
  • darbu starptautiskos projektos;
  • strukturētus darba procesus un metodoloģiju;
  • labus darba apstākļus un profesionālus kolēģus;
  • iespēju strādāt attālināti no dzīves vietas;
  • sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • darbu birojā Āgenskalnā un bezmaksas autostāvvietu;

CV un pieteikumu vēstuli sūti līdz 26.10.2018. uz e-pastu: info@mbit.lv

Kontaktinformācija: +371 20388115

Sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem. Konfidencialitāti garantējam.

Pieteikšanās termiņš:
Oct 26th, 2018
Vieta:
Mazā Nometņu iela 31, Rīga, Āgenskalns
Kontaktpersona:
Mārtiņš Bērziņš
Telefons:
+371 26411730
Mājas lapa:

LinkedIn Twitter

Rate this job offer

Not rated yet

Similar job offers

popstrap.com