watermark
Mediapark Latvia

IT projektu vadītājs/-a

Mediapark Latvia - Riga
600 - 1300
Deadline
2018-10-29
Summary

Tavi pienākumi:

  • WEB projektu vadība un ieviešana;
  • WEB projektu testēšana;
  • darbs ar e-komercijas un WEB platformām: Shopify, Wordpress;
  • piedāvājumu gatavošana klientiem;
  • līgumu sagatavošana, projektu plānošana.

Vēlamās prasmes:

  • iepriekšēja darba pieredze projektu vadībā vai web izstrādē vismaz viens gads;
  • inovatīva domāšana, neatlaidība un orientācija uz rezultātu sasniegšanu;
  • labas darba organizēšanas un plānošanas prasmes;
  • lieliskas angļu  valodas zināšanas;
  • zināšanas par CCS/HTML/Addobe Photoshop vai digitālajā mārketingā tiks uzskatītas par priekšrocību.

Piedāvājam Tev:

  • profesionālo izaugsmi, personīgo pusgada novērtējumu un algas pārskatīšanu atbilstoši prasmēm;
  • 75% kompensāciju apmācību un sertifikācijas izmaksām;
  • vismaz reizi gadā uzņēmuma grupas atvaļinājuma braucienus: slēpošana Itālijā, Gruzijas kalni, Marokas tuksneša naktis u.c.;
  • bezmaksas Spotify premium, ja vēlēsies izbaudīt mūziku darba laikā;
  • daļēji segtus sporta kluba izdevumus - iedvesmojam darbiniekus būt veselīgiem.
Location
Riga
Deadline
2018-10-29
Salary
600 - 1300 (+ bonuses)