watermark
MMM-Service

MS-SQL Datubāzu un aplikāciju administrators

MMM-Service - Riga or Naunhof OT Eicha
Deadline
2018-05-02

Sakarā ar darbības paplašināšanu pastiprināti apgūstot  Baltijas reģiona tirgu, aicinām pievienoties komandai:

MS-SQL Datubāzu un aplikāciju administratoru

Pienākumi:

  • MS-SQL standarta programmatūras un uz tā bāzētas aplikācijas tehniska administrēšana
  • Uzņēmuma MS-SQL datubāzes sistēmas izstrāde, paplašināšana un uzturēšana
  • Datubāzes vides un programmatūras risinājumu plānošana un pielāgošana
  • Datubāzes uzraudzības sistēmas izveide
  • Pārinstalēšanas procedūras plānošana, izpilde un jaunākās versijas testēšana

Mēs sagaidām:

  • Augstākā izglītība IT vai saistītā jomā  ar atbilstošu profesionālo pieredzi
  • Pieredze MS SQL datu bāzu sistēmu administrēšanā
  • Pārliecinošas Windows operētājsistēmas zināšanas
  • Zināšanas serveru virtualizācijas jomā
  • Spēja darboties patstāvīgi, augsta atbildības izjūta
  • Analītiska domāšana un spēja risināt problēmas
  • Teicamas angļu vai vācu valodas zināšanas, vācu valodas zināšanas tiks uzskatītas par lielu priekšrocību
  • Spēju braukt komandējumos un ilgāko laiku strādāt Vācijā

Piedāvājam:

  • Stabilu darbu un profesionālās izaugsmes iespējas
  • Amatam atbilstošu atalgojumu
  • Līgumu noformēšanu vācu uzņēmumā un attiecīgi visas vācu sociālas garantijas
  • Iespēja strādāt internacionālā kolektīvā
  • Vismaz pusgadu ilgu apmaksātu apmācību Vācijā (izmitināšanas izdevumus sedz darbadēvējs)
  • Pēc apmācībām, iespējams izvēlēties vēlamo darbu vietu Vācijā vai Latvijā.

Lai pieteiktos vakancei sūtiet Jūsu CV ar norādi MS-SQL administrators angļu vai vācu valodā uz e-pastu natalja.korniljeva@mmm-service.de. Sazināsimies tikai ar kandidātiem, kas  tiek  aicināti uz interviju.

Location
Riga or Naunhof OT Eicha
Deadline
2018-05-02
Company
MMM-Service