watermark
Motivio

CTO, Co-Founder

Motivio - Riga
Deadline
2019-10-14
Summary

Pienākumi

  • Vadīt uzņēmuma tehnisko procesu attīstību
  • Veikt esošās sistēmas uzlabojumus
  • Kontrlēt IT ārpakalpojumu darbu kvalitātes un termiņu izpildes
  • Sadarboties ar līdzdibinātājiem, biznesa un produktu attīstības lēmumu pieņemšanā

Nepieciešams

  • Pieredze programmatūras izstrādē
  • Lieliskas analītiskās spējas
  • Lieliskas komunikācijas prasmes
  • Spēja saskatīt dažādas likumsakarības
  • Spēja uzņemties atbldību un iniciatīvu
  • Pieredze komandas un IT projektu vadībā tiks uzskatīta par priekšrocību

Mēs piedāvājam

  • Pievienoties jaunuzņēmumam agrīnā stadijā
  • Iegūt neatsveramu pieredzi dažādu tehnisku procesu vadīšanā, tehniskās komandas veidošanā
  • Kopā ar komandu papildināt un uzlabot uzņēmuma produktu funkcijas
  • Iegūt daļas uzņēmumā
Location
Riga
Deadline
2019-10-14
Company
Motivio