watermark
Netcore

Digitālā mārketinga speciālists/-e

Netcore - Rīga
1000 - 3200
Deadline
2019-03-08
Summary

Nepieciešams:

- Analītiska domāšanas un plānošanas spējas

- Augsta atbildības sajūta un spēja radīt iniciatīvu

- Spēja strādāt gan komandā, gan patstāvīgi

- Izcilas angļu valodas zināšanas

- Vēlme mācīties un pilnveidoties uz 150%

Pienākumi:

- Mārketinga procesu izveide, uzturēšana

- Sludinājumu sagatavošana, publicēšana un atjaunošana

- Komunikācija sociālajos tīklos - sociālo profilu uzturēšana

- Reklāmas materiālu plānošana, veidošana un sagatavošana

- Mārketinga kampaņu plānošana, rīkošana

- Mārketinga kanālu analīze un uzlabošana

- Radoša satura izveide (reklāmas materiāliem un sociālajiem tīkliem)

- Pastāvīga tirgus un konkurentu izpēte un analīze, tendenču pārvaldīšana

Daudz, dažādi un raibi ikdienas uzdevumi ar ko netiekam galā pieaugošā apjoma dēļ. Meklējam vairākus komandas biedrus, pienākumi tiks sadalīti pēc katra interesēm.

Par priekšrocību tiks uzskatīta:
- Iepriekšēja pieredze tehnoloģiju nozarē

- Sociālo tīklu mārketinga pārzināšana

Piedāvājam:

- Interesantus, daudzveidīgus, jaunas zināšanas un prasmes attīstošus uzdevumus

- Iespēja izmantot komandas resursus - interesantu un nebijušu ideju realizācijai

-Relatīvi brīvu darba grafiku

- Profesionālas izaugsmes iespējas

- Draudzīgu +20 cilvēku komandu

- Komandas saliedēšanās pasākumus

- Iespēju veidot savu komandu un vadīt to

- Tikai 7 stundu darba diena!

- Atalgojums no 1000-3200 EUR bruto.

Location
Rīga
Deadline
2019-03-08
Company
Netcore
Salary
1000 - 3200