Frontend programmētājs/-a

Netcore ir komanda, kas ne tikai pārvērš klientu biznesa idejas tehniski advancētos risinājumos, bet arī aktīvi strādā pie savu risinājumu, ideju un projektu īstenošanas.

Nemeklējam jaunus darbiniekus, meklējam komandas biedrus ar ko kopīgi radīt fantastiskus un interesantus projektus. Komandā katrs tiek vērtēts vienlīdzīgi un darbs tiek pielāgots katra komandas biedra individuālajām prasmēm un vēlmēm, koncentrējoties uz stabilu un plūstošu professionālās izaugsmes attīstību.

Darba pienākumi:

- Dizaina šablonu(psd/invision) transformācija valīdā un kārtīgā html/css/js

- Komunikācija ar dizaineriem, backend komandu un projekta vadītājiem

- Frontend animācijas gan veidojot savus, gan izmantojot gatavos risinājumus

- Veidot atkārtoti lietojamu kodu izmantošanai nākotnē

- Nebaidīties no izaicinājumiem - dažādu nestandarta risinājumu programmēšana

Pamatprasības:

- Iemaņas darbā ar GitLab un Jira

- Pieredze darbā ar Yarn un NPM

- Izpratne vai pieredze ar Gulp un Webpack

- Ļoti labas HTML un CSS (ieskaitot Sass/LESS) prasmes

- Prasmes darboties ar Photoshop

- Izpratne par adaptīviem un responsīviem dizainiem

- Ļoti labas vanilla JavaScript prasmes un pieredze ar jQuery un ES6

- Pieredze darbā ar Vue, Vuex,  Ajax un Axios

- Vēlme nepārtraukti pilnveidoties un attīstīties

- Spēja strādāt gan patstāvīgi, gan pie lielākiem projektiem - komandā

Par plusu uzskatāmas zināšanas:

- SPA izstrāde

- Agile

- Scrum

- ES6

Piedāvājam:

- Darbs attālināti vai centrā, spīķeru kvartālā

- Izaicinošus projektus, atpazīstamus brandus

- Dokumentētus, labi saprotamus un skaidri definētus uzdevumus

- Iespēju mācīties un pilnveidoties, kļūsti par komandas līderi vai projektu stratēģi

- Atbalstu start-up idejām, mēs ne tikai radam citiem, bet arī paši sev

- Labu bonusu sistēmu, apmaksātas virsstundas

- 7 stundu darba dienu

- Atalgojums no 700 līdz 1600 EUR + bonusi

Pieteikšanās termiņš:
Jun 16th, 2019
Vieta:
Rīga
Atalgojums (bruto):
no 700 līdz 1600 EUR
Kontaktpersona:
Santa Kostaša
Telefons:
27441467
Mājas lapa:

LinkedIn Twitter

Rate this job offer

Not rated yet