This job offer has expired.

Laravel backend developer

Netcore ir komanda, kas ne tikai pārvērš klientu biznesa idejas tehniski advancētos risinājumos, bet arī aktīvi strādā pie savu risinājumu, ideju un projektu īstenošanas.

Nemeklējam jaunus darbiniekus, meklējam komandas biedrus ar ko kopīgi radīt fantastiskus un interesantus projektus. Komandā katrs tiek vērtēts vienlīdzīgi un darbs tiek pielāgots katra komandas biedra individuālajām prasmēm un vēlmēm, koncentrējoties uz stabilu un plūstošu professionālās izaugsmes attīstību.

Darba pienākumi

  • Backend. Tīrs backend. Ja proti ko vairāk, tas ies pie priekšrocībām.
  • Laravel vai Symfony ietvari. Tos mēs cienam un strādājam ikdienā. Ja Tu arī, mums jābūt vienā komandā.
  • Nebaidīties no izaicinājumiem - dažādu nestandarta risinājumu programmēšana

Pamatprasības

  • Vēlme nepārtraukti pilnveidoties un attīstīties
  • Spēja kontrolēt un plānot savu laiku/darbu
  • Izpratne vai pieredze darbā ar GIT, Bower, Gulp, Grunt, Vue.js, Composer
  • Tev jāvar strādāt gan patstāvīgi, gan pie lielākiem projektiem - komandā
  • Aplikācijas tiek rakstītas pēc PSR standartiem
  • Performance un koda izpildes laiks ir ārkārtīgi svarīgi

Piedāvājam

  • Darbs gan klātienē, gan attālināti, vienā komandā ar pieredzējušu sistēmarhitektu
  • Relatīvi brīvs grafiks, darbs ir apvienojams ar mācībām/studijām
  • Izaicinošus projektus, atpazīstamus brandus
  • Dokumentētus, labi saprotamus un skaidri definētus uzdevumus
  • Iespēju mācīties un pilnveidoties, kļūsti par komandas līderi vai projektu stratēģi
  • Atbalstu start-up idejām, mēs ne tikai radam citiem, bet arī paši sev
  • Labu bonusu sistēmu, apmaksātas virsstundas

Ja Tev nebūs pietiekamas pieredzes, mēs darīsim visu lai tas ļoti ātri mainītos.

Pieteikšanās termiņš:
Jul 14th, 2018
Vieta:
Rīga
Atalgojums:
no 700 līdz 2200 EUR
Kontaktpersona:
Jānis Blaus
Telefons:
25502235
Mājas lapa:

LinkedIn Draugiem.lv Google
popstrap.com