watermark
Netcore

Laravel backend developer

Netcore - Rīga
700 - 2200
Deadline
2018-07-14
Summary

Darba pienākumi

  • Backend. Tīrs backend. Ja proti ko vairāk, tas ies pie priekšrocībām.
  • Laravel vai Symfony ietvari. Tos mēs cienam un strādājam ikdienā. Ja Tu arī, mums jābūt vienā komandā.
  • Nebaidīties no izaicinājumiem - dažādu nestandarta risinājumu programmēšana

Pamatprasības

  • Vēlme nepārtraukti pilnveidoties un attīstīties
  • Spēja kontrolēt un plānot savu laiku/darbu
  • Izpratne vai pieredze darbā ar GIT, Bower, Gulp, Grunt, Vue.js, Composer
  • Tev jāvar strādāt gan patstāvīgi, gan pie lielākiem projektiem - komandā
  • Aplikācijas tiek rakstītas pēc PSR standartiem
  • Performance un koda izpildes laiks ir ārkārtīgi svarīgi

Piedāvājam

  • Darbs gan klātienē, gan attālināti, vienā komandā ar pieredzējušu sistēmarhitektu
  • Relatīvi brīvs grafiks, darbs ir apvienojams ar mācībām/studijām
  • Izaicinošus projektus, atpazīstamus brandus
  • Dokumentētus, labi saprotamus un skaidri definētus uzdevumus
  • Iespēju mācīties un pilnveidoties, kļūsti par komandas līderi vai projektu stratēģi
  • Atbalstu start-up idejām, mēs ne tikai radam citiem, bet arī paši sev
  • Labu bonusu sistēmu, apmaksātas virsstundas

Ja Tev nebūs pietiekamas pieredzes, mēs darīsim visu lai tas ļoti ātri mainītos.

Location
Rīga
Deadline
2018-07-14
Company
Netcore
Salary
700 - 2200