watermark
Netcore

QA Tester

Netcore - Riga
800 - 1200
Deadline
2019-08-22

Meklējam savai komandai QA testētāju, kurš aktīvi piedalītos mūsu izstrādes procesos.

Pienākumi:

-Analizēt prasības un specifikācijas

-Manuālā un automatiskā testēšana

-Analizēt testa rezultātus

-Izlaboto defektu pārbaudīšana

-Aktīvi piedalīties izstrādes procesos

Nepieciešams:

-Augsta atbildības sajūta

-Spēja pievērst uzmanību sīkumiem

-Vēlme mācīties un pilnveidoties

-Prasme ātri un kvalitatīvi identificēt kļūdas sistēmā

-Labas komunicēšanas prasmes

-Spēja strādāt gan komandā, gan vienatnē

Piedāvājam:

-Darbs attālināti vai centrā, spīķeru kvartālā

-Pilnas slodzes darbu, ar relatīvi brīvu darba grafiku

-Izaicinošus projektus, atpazīstamus brandus

-Dokumentētus, labi saprotamus un skaidri definētus uzdevumus

-Iespēju mācīties un pilnveidoties, kļūt par komandas līderi vai projektu stratēģi

-Atbalstu start-up idejām, mēs ne tikai radam citiem, bet arī paši sev

-Labi pārdomātu bonusu sistēmu, apmaksātas virsstundas

-7 stundu darba dienu

-Atalgojums no 800 līdz 1200 EUR bruto + bonusi

Position
QA Tester
Location
Riga
Deadline
2019-08-22
Company
Netcore
Salary
800 - 1200