watermark
Netcore

Remote Frontend programmētājs/-a

Netcore - Rīga
700 - 1600
Deadline
2019-07-26
Summary

Darba pienākumi:

- Dizaina šablonu(psd/invision) transformācija valīdā un kārtīgā html/css/js

- Komunikācija ar dizaineriem, backend komandu un projekta vadītājiem

- Frontend animācijas gan veidojot savus, gan izmantojot gatavos risinājumus

- Veidot atkārtoti lietojamu kodu izmantošanai nākotnē

- Nebaidīties no izaicinājumiem - dažādu nestandarta risinājumu programmēšana

Pamatprasības:

- Iemaņas darbā ar GitLab un Jira

- Pieredze darbā ar Yarn un NPM

- Izpratne vai pieredze ar Gulp un Webpack

- Ļoti labas HTML un CSS (ieskaitot Sass/LESS) prasmes

- Prasmes darboties ar Photoshop

- Izpratne par adaptīviem un responsīviem dizainiem

- Ļoti labas vanilla JavaScript prasmes un pieredze ar jQuery un ES6

- Pieredze darbā ar Vue, Vuex,  Ajax un Axios

- Vēlme nepārtraukti pilnveidoties un attīstīties

- Spēja strādāt gan patstāvīgi, gan pie lielākiem projektiem - komandā

Par plusu uzskatāmas zināšanas:

- SPA izstrāde

- Agile

- Scrum

- ES6

Piedāvājam:

- Darbs attālināti vai centrā, spīķeru kvartālā

- Izaicinošus projektus, atpazīstamus brandus

- Dokumentētus, labi saprotamus un skaidri definētus uzdevumus

- Iespēju mācīties un pilnveidoties, kļūsti par komandas līderi vai projektu stratēģi

- Atbalstu start-up idejām, mēs ne tikai radam citiem, bet arī paši sev

- Labu bonusu sistēmu, apmaksātas virsstundas

- 7 stundu darba dienu

- Atalgojums no 700 līdz 1600 EUR + bonusi

Location
Rīga
Deadline
2019-07-26
Company
Netcore
Salary
700 - 1600