Atvērtā koda programmētājs (Open edX) - Python / Django, Javascript

OpenSchool ir brīvpieejas tālmācības platforma, kas tiek veidota uz atvērta koda OpenEdx bāzes. Mūsu misija ir nodrošināt kvalitatīvas un mūsdienīgas izglītības pieejamību ikvienam Latvijas iedzīvotājam, izmantojot gan jaunākos tehnoloģiju līdzekļus, gan inovatīvas pedagoģijas pieejas.

Ja Tevi interesē izglītības tehnoloģijas un tev nav svešs Python/Django, un esi gatavs pieņemt jaunus izaicinājumus un pierādīt savas spējas dažādu problēmu risināšanā, tad nāc un kļūsti par daļu no mūsu komandas

Prasības

  • 3+ gadi pieredze ar Python
  • Pieredze ar Django web framework
  • 3+ gadi HTML, Javascript, CSS (jQuery vai kāds cits)
  • Pieredze darbā ar AWS un Linux vidē Debian, Ubuntu
  • Prasmes darba ar datubāzēm (MySQL & MongoDB)
  • Pieredze darbā ar atvērtā koda programatūru

Pienākumi

  • izstrādāt un uzturēt tālmācības platformu (gan front, gan backend) atbilstoši vajadzībām;
  • izstrādāt un pilnveidot risinājumus starp platformas sadarbības partneriem, t.sk. universitātēm un skolām;
  • piedalīties tālmācības platformas nākotnes vajadzību plānošanā.

Piedāvājam

  • interesantu darbu mazā uzņēmumā un pieredzējušiem kolēģiem izglītības sektorā;
  • iespēju realizēt savas idejas projekta attīstīšanai;
  • stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu. Darba alga ir atkarīga no kompetences līmeņa un pieredzes.

Pieteikšanās termiņš:
Jun 30th, 2020
Vieta:
Riga
Atalgojums (bruto):
no 1250 līdz 2500 EUR
Kontaktpersona:
Ivo Capins
Telefons:
+37120212277

LinkedIn Twitter

Rate this job offer

Not rated yet