watermark
Openschool.lv

Atvērtā koda programmētājs (Open edX) - Python / Django, Javascript

Openschool.lv - Riga
1250 - 2500
Deadline
2020-06-30
Summary

Prasības

  • 3+ gadi pieredze ar Python
  • Pieredze ar Django web framework
  • 3+ gadi HTML, Javascript, CSS (jQuery vai kāds cits)
  • Pieredze darbā ar AWS un Linux vidē Debian, Ubuntu
  • Prasmes darba ar datubāzēm (MySQL & MongoDB)
  • Pieredze darbā ar atvērtā koda programatūru

Pienākumi

  • izstrādāt un uzturēt tālmācības platformu (gan front, gan backend) atbilstoši vajadzībām;
  • izstrādāt un pilnveidot risinājumus starp platformas sadarbības partneriem, t.sk. universitātēm un skolām;
  • piedalīties tālmācības platformas nākotnes vajadzību plānošanā.

Piedāvājam

  • interesantu darbu mazā uzņēmumā un pieredzējušiem kolēģiem izglītības sektorā;
  • iespēju realizēt savas idejas projekta attīstīšanai;
  • stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu. Darba alga ir atkarīga no kompetences līmeņa un pieredzes.
Location
Riga
Deadline
2020-06-30
Salary
1250 - 2500