watermark
Pasažieru vilciens, AS

DATORTĪKLA ADMINISTRATORS

Pasažieru vilciens, AS - Turgeņeva iela 14, Rīga, LV-1050
Deadline
2018-09-01
Summary

Pienākumi:

  • Uzņēmuma iekšējā datortīkla (komutatori, maršrutētāji, TCP/IP, WiFi) un ugunsmūra administrēšana (konfigurēšana, veiktspējas monitorings, analīze un regulēšana)
  • Datortīkla dokumentācijas uzturēšana;
  • Monitoringa sistēmas izveide, konfigurēšana, apkalpošana un uzturēšana (Zabbix, Nagios);
  • Datortīkla iekārtu montāžas darbu veikšana, aparatūras statņu un kabeļu sistēmas uzturēšana;
  • Datorlietotāju datortehnikas un programmatūras 2. līmeņa atbalsts un konsultēšana.

Prasības:

  • Augstākā izglītība datorzinātnēs;
  • Vismaz 5 gadu darba pieredze IT datortīklu administrēšanā Layer2 un Layer3 līmenī (Advanced Networking, Routing & Switching);
  • Zināšanas par datortīklu protokoliem un laba vispārējās IT drošības prakses izpratne;
  • Pieredze datortīkla aparatūras konfigurēšanā (HPE/ Cisco/ DELL/ Ubiquiti/ Mikrotik/ Fortigate);
  • Pieredze vītā pāra tīkla izveidē (vēlams, arī optisko tīklu izveidē);
  • Valsts valodas zināšanas C līmeņa 1. pakāpē. Angļu un krievu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • Analītiska un sistēmiska domāšana;
  • Augsta atbildības sajūta un precizitāte;
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • Spēja operatīvi atrast risinājumu un uzņemties atbildību stresa vai nestandarta situācijās;
  • Vēlme pilnveidoties, mācīties un apgūt jaunās tehnoloģijas.

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, pamatojoties uz pretendenta kvalifikāciju un pieredzi;
  • Sociālās garantijas, veselības apdrošināšanas polisi ar līdzmaksājumu un darba mobilo telefonu;
  • Darbavietu Rīgas centrā (blakus dzelzceļa stacijai);
  • Profesionālās attīstības iespējas;
  • Draudzīgus un atsaucīgus kolēģus.
Location
Turgeņeva iela 14, Rīga, LV-1050
Deadline
2018-09-01