watermark
Primend SIA

IT atbalsta speciālists

Primend SIA - Gustava Zemgala gatve 74
1200 - 1400
Deadline
2020-07-21
Summary

Atbalsta speciālista pienākumi

  • Nodrošināt lietotāju atbalstu attālināti vai pie klienta, ja tas ir nepieciešams
  • Konstatēt un izlabot kļūdas programmatūrā un aparatūrā
  • Instalēt programmatūru datoros un viedierīcēs
  • Projektiu darbi

Prasības un izglītība

  • Izglītība datorzinātnēs vai līdzīgā jomā (var būt nepabeigtas studijas)
  • 1 gada darba pieredze līdzīgā amatā
  • Laba IT intuīcija
  • Ātri apgūsti jaunu informāciju
  • Spēcīgas komunikācijas prasmes un prasme veidot attiecības
  • Spēja veikt darbu laikā un efektīvi noteikt prioritāti projektiem, kas noris vienlaicīgi
  • Augsta līmeņa zināšanas latviešu un angļu valodā – rakstiskās un mutiskās; vēlamas krievu valodas zināšanas
  • Vadītāja apliecība (vēlama)

Noderīgas prasmes

  • Pieredze darbā ar “Microsoft 365” mākoņpakalpojumiem
  • “Active Directory” un grupas politikas administrācija
  • Prasme iestatīt datoru tīklu
  • Pieredze darbā ar “OS X” ierīcēm

Mēs piedāvājam

  • Iespēju strādāt strauji augošā un starptautiskā IT uzņēmumā
  • Profesionālu un draudzīgu komandu
  • Profesionālās apmācības
  • Komandas pasākumus
  • Vairākas priekšrocības, kas ietilpst darbinieku motivācijas un darba samaksas plānā
Location
Gustava Zemgala gatve 74
Deadline
2020-07-21
Company
Primend SIA
Salary
1200 - 1400 (+ bonuses)