This job offer has expired.

IT atbalsta speciālists

“Primend” ir pirmais uzņēmums Latvijā, kura darbības centrā ir tikai mākoņpakalpojumi. Mūsu mērķis ir būt par labāko mākoņpakalpojumu un tehnisko konsultāciju uzņēmumu. Mūsu darbības prioritāte ir nodrošināt klientus ar labākajiem IT risinājumiem.
“Primend” ir saņēmis “Microsoft” apbalvojumu “Gada partneris” Igaunijā 2015., 2016., 2017., 2018. un 2020. gadā.

Ja tu vēlies kļūt par daļu no strauji augoša uzņēmuma, kura darbības centrā ir jaunākās tehnoloģijas, tad turpini lasīt, jo šis darba piedāvājums ir tieši tev!

Atbalsta speciālista pienākumi

  • Nodrošināt lietotāju atbalstu attālināti vai pie klienta, ja tas ir nepieciešams
  • Konstatēt un izlabot kļūdas programmatūrā un aparatūrā
  • Instalēt programmatūru datoros un viedierīcēs
  • Projektiu darbi

Prasības un izglītība

  • Izglītība datorzinātnēs vai līdzīgā jomā (var būt nepabeigtas studijas)
  • 1 gada darba pieredze līdzīgā amatā
  • Laba IT intuīcija
  • Ātri apgūsti jaunu informāciju
  • Spēcīgas komunikācijas prasmes un prasme veidot attiecības
  • Spēja veikt darbu laikā un efektīvi noteikt prioritāti projektiem, kas noris vienlaicīgi
  • Augsta līmeņa zināšanas latviešu un angļu valodā – rakstiskās un mutiskās; vēlamas krievu valodas zināšanas
  • Vadītāja apliecība (vēlama)

Noderīgas prasmes

  • Pieredze darbā ar “Microsoft 365” mākoņpakalpojumiem
  • “Active Directory” un grupas politikas administrācija
  • Prasme iestatīt datoru tīklu
  • Pieredze darbā ar “OS X” ierīcēm

Mēs piedāvājam

  • Iespēju strādāt strauji augošā un starptautiskā IT uzņēmumā
  • Profesionālu un draudzīgu komandu
  • Profesionālās apmācības
  • Komandas pasākumus
  • Vairākas priekšrocības, kas ietilpst darbinieku motivācijas un darba samaksas plānā

Pieteikšanās termiņš:
Jul 21st, 2020
Vieta:
Gustava Zemgala gatve 74
Atalgojums (bruto):
no 1200 līdz 1400 EUR + bonusi
Kontaktpersona:
Mārtiņš Jurjāns
Telefons:
+371 26355707