watermark
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca

Datortehnikas inženieris

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca - Rīga, Hipokrāta iela 2
1345
Deadline
2021-11-07
1345
Summary

Aicinam komandā Datortehnikas inženieri.

Mēs piedāvājam:

  • Izaicinājumiem pilnu, interesantu, dinamiskuun atbildīgu darbu
  • Iegūt neatsveramu un pilnvērtīgu pieredzi un izaugsmi profesionālajā jomā
  • Kļūt par nozīmīgu daļu starp labākajiem profesionāļiem

 Piesakies, ja tev ir:

  • Vismaz vidējā speciālā izglītība informācijas tehnoloģiju zinībās;
  • Valsts valodas zināšanu atbilstība LR likumdošanai;
  • Ne mazāk kā 1 gadu darba pieredze IT resursu apkalpošanā un remontā;
  • Zināšanas IT resursu jautājumos(datortehnika,biroja tehnika, sakaru līdzekļi u.tml.);
  • Pieredze grupu darbā;
  • Labas sadarbības, saskarsmes un komunikācijas prasmes;
  • Atbildības sajūta un godīgums, spēja pieņemt lēmumus.

Galvenie pienākumi:

  • Nodrošināt savlaicīgu tehnisko resursu atjaunošanu, remontu vai modernizāciju;
  • Savlaicīgi informēt par nepieciešamību veikt IT tehnisko resursu nomaiņu;
  • Sniegt tehnisku palīdzību un konsultēt darbiniekus par IT tehnisko resursu izmantošanu, IS vai citu programmatūru izmantošanu;
  • Veikt darbības, lai novērstu IT tehnisko resursuizmantošanu neatbilstoši tehnisko resursu izmantošanas noteikumiem. Informēt par šādudarbību veikšanu IT administratoru.

Papildus piedāvājam:

  • Pieredzi un izaugsmi profesionālajā jomā;
  • Bezmaksas autostāvvietu;
  • Attīstības iespējas;
  • Atalgojumu no 1345.00 Euro/mēnesī;
  • Draudzīgu komandu;
  • Darba laiku no 8:00 līdz 16:30( ar diennakts dežūrām);
  • Atlaides ārstniecības pakalpojumiem;
  • Darba vietu Hipokrāta 2, Rīga.

Pateicamies visiem par atsaucību! Gadījumā, ja nesazināsimies trīs nedēļu laikā kopš pieteikuma nosūtīšanas, lūdzam uzskatīt, ka netikāt izvirzīts/-a nākamajai atlases kārtai! Piesakot savu kandidatūru vakantajam amatam, informējam, ka Jūsu dati tiks izmantoti TIKAI atlases vajadzībām.

Location
Rīga, Hipokrāta iela 2
Deadline
2021-11-07
Salary
1345