watermark
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca

IT lietotāju atbalsta speciālists

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca - Rīga, Hipokrāta iela 2
1345
Deadline
2022-01-27
1345
Summary

Vēlamies lai Tev būtu:

  • augstākā izglītība, var būt pēdējā kursā studējošs;
  • vēlama profesionālā pieredze atbilstoši darbības jomai labas analītiskās un loģiskās domāšanas spējas;
  • zināšanas par informācijas sistēmu uzbūves un uzturēšanas principiem;
  • teicamas komunikācijas prasmes, pārliecināšanas un pārrunu vadīšanas spējas, spēja produktīvi sadarboties ar dažāda tipa personībām
  • teicamas latviešu valodas prasmes

Pienākumi

  • nodrošināt informācijas un komunikācijas tehnoloģiju lietotāju kvalitatīvu atbalstu;
  • pieņemt un apstrādāt informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) lietotāju un monitoringa sistēmu elektroniski un telefoniski saņemtos pieteikumus (reģistrēt, klasificēt un  koordinēt to risināšanu, kontrolēt risināšanas termiņus, slēgt);
  • apstrādāt un reģistrēt pieteikumus tam paredzētā informācijas sistēmā;
  • pārraudzīt un koordinēt pieteikumu risināšanu;
  • sniegt konsultācijas IKT risinājumu lietotājiem (gan telefoniski, gan e-pastā, gan informācijas sistēmu ietvaros);
  • nodrošināt IKT risinājumu zināšanu bāzes satura izveidi, papildināšanu un aktualitātes uzturēšanu

Piedāvājam:

  • Atalgojumu sākot no 1345.00 Euro/mēnesī
  • Darba laiku no 8:00 līdz 16:30
  • Bezmaksas autostāvvietu
  • Būtiskas atlaides ārstniecības pakalpojumiem pie labākajiem ārstniecības profesionāļiem
  • Stabilas darba tiesiskās attiecības
  • Neatsveramu pieredzi lielākajā valsts slimnīcā
  • Vislabākos kolēģus un Aslimnīcas komandu!

PIESAKIES: https://talent.sage.hr/jobs/104c2ffa-2236-4a3b-8b68-11c7058cf183/itatbalstsLIK

Location
Rīga, Hipokrāta iela 2
Deadline
2022-01-27
Salary
1345