watermark
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca

IT projektu vadītājs (uz noteiktu laiku)

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca - Rīga, Hipokrāta iela 2
2200
Deadline
2022-01-27
2200
Summary

Pienākumi:

  • vadīt informācijas sistēmu ieviešanas un pilnveidošanas projektus
  • koordinēt informācijas sistēmu ieviešanas aktivitātes
  • pārvaldīt informācijas sistēmu izmaiņas

Vēlamies, lai Tev būtu:

  • augstākā izglītība dabaszinātnēs, matemātikā un informācijas tehnoloģijās, inženierzinātnēs un tehnoloģijās, vai komerczinībās un vadības zinātnēs
  • darba pieredze un zināšanas informācijas sistēmu projektu vadībā
  • zināšanas par informācijas sistēmu izstrādes dzīvesciklu, dokumentācijas un programmatūras izstrādes, testēšanas un ieviešanas pārvaldību
  • analītiskā domāšana
  • labas sadarbības, saskarsmes un komunikācijas prasmes
  • atbildības sajūta un godīgums, spēja pieņemt lēmumus

Piedāvājam:

  • Atalgojumu sākot no 2200.00 Euro/mēnesī
  • Darba laiku no 8:00 līdz 16:30
  • Bezmaksas autostāvvietu
  • Būtiskas atlaides ārstniecības pakalpojumiem pie labākajiem ārstniecības profesionāļiem
  • Neatsveramu pieredzi lielākajā valsts slimnīcā
  • Vislabākos kolēģus un Aslimnīcas komandu!

PIESAKIES: https://talent.sage.hr/jobs/7927081c-1915-428c-aadb-25f267d0f2c4/itprojvadLIK

Location
Rīga, Hipokrāta iela 2
Deadline
2022-01-27
Salary
2200