This job offer has expired.

IKT projektu vadītājs

Rīgas pilsētas pašvaldības (reģ.Nr. 90011524360) centrālās administrācijas struktūrvienība Rīgas domes Informācijas tehnoloģiju centrs izsludina pretendentu pieteikšanos IKT projektu vadītāju vakancēm

Galvenie pienākumi

  • Vadīt IKT projektus Rīgas pilsētas pašvaldībā:

-  izstrādāt projekta koncepciju un realizācijas plānu

-  plānot projekta īstenošanai nepieciešamos resursus

-  piedalīties līgumu sagatavošanā un kontrolēt to izpildi

-  organizēt, vadīt un dokumentēt projekta darba grupu darbu

-  nodrošināt projekta aktivitāšu atbilstību plānam, kvalitātes prasībām un piešķirtajam budžetam

-  nodrošināt projekta realizācijā iesaistīto institūciju sadarbību

-  analizēt un prognozēt projekta riskus, koordinēt risku mazināšanas pasākumus

-  sniegt atskaites par projekta realizācijas gaitu.

  • Vadīt Rīgas domes Vienotās informācijas sistēmas lietojumprogrammu funkcionālo izmaiņu ieviešanas procesu

Prasības

  • Augstākā izglītība IKT nozarē
  • Valsts valodas zināšanas atbilstoši augstākā līmeņa prasībām, spēja saprast tehnisko literatūru angļu valodā
  • Iepriekšējā pieredze IKT projektu vadībā tiks uzskatīta par priekšrocību

Piedāvājam

  • Interesantu darbu Rīgas centrā savu darbību paplašinošā pašvaldības institūcijā
  • Attālināta darba iespējas
  • Jaukus un atbalstošus kolēģus
  • Iespējas pilnveidot profesionālās iemaņas
  • Atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas
  • Piemaksu pie algas atbilstoši darba rezultātiem

Pieteikšanās termiņš:
Aug 15th, 2021
Vieta:
Rīga Brīvības ielā 49/53
Atalgojums (bruto):
no 1122 līdz 1403 EUR + bonusi
Kontaktpersona:
Ilze Bormeistere
Telefons:
67037024

LinkedIn Draugiem.lv Google

Favourites

Similar job offers