watermark
Rīgas domes Informācijas tehnoloģiju centrs

IKT projektu vadītājs

Rīgas domes Informācijas tehnoloģiju centrs - Rīga Brīvības ielā 49/53
1403 - 1800
Deadline
2021-11-07
Summary

Galvenie pienākumi

  • Vadīt IKT projektus Rīgas pilsētas pašvaldībā:

-  izstrādāt projekta koncepciju un realizācijas plānu

-  plānot projekta īstenošanai nepieciešamos resursus

-  piedalīties līgumu sagatavošanā un kontrolēt to izpildi

-  organizēt, vadīt un dokumentēt projekta darba grupu darbu

-  nodrošināt projekta aktivitāšu atbilstību plānam, kvalitātes prasībām un piešķirtajam budžetam

-  nodrošināt projekta realizācijā iesaistīto institūciju sadarbību

-  analizēt un prognozēt projekta riskus, koordinēt risku mazināšanas pasākumus

-  sniegt atskaites par projekta realizācijas gaitu.

  • Vadīt Rīgas domes Vienotās informācijas sistēmas lietojumprogrammu funkcionālo izmaiņu ieviešanas procesu

Prasības

  • Augstākā izglītība IKT nozarē vai vadībzinībās
  • Valsts valodas zināšanas atbilstoši augstākā līmeņa prasībām, spēja saprast tehnisko literatūru angļu valodā
  • Iepriekšējā pieredze IKT projektu vadībā tiks uzskatīta par priekšrocību

Piedāvājam

  • Interesantu darbu Rīgas centrā savu darbību paplašinošā pašvaldības institūcijā
  • Attālināta darba iespējas
  • Jaukus un atbalstošus kolēģus
  • Iespējas pilnveidot profesionālās iemaņas
  • Veselības apdrošināšanas polisi
  • Atvaļinājumu papildus likumā noteiktajam līdz 10 darba dienām
Location
Rīga Brīvības ielā 49/53
Deadline
2021-11-07
Salary
1403 - 1800 (+ bonuses)