This job offer has expired.

Projektu izstrādes nodaļas vadītājs

Rīgas pilsētas pašvaldības (reģ.Nr. 90011524360) centrālās administrācijas struktūrvienība Rīgas domes Informācijas tehnoloģiju centrs izsludina pretendentu pieteikšanos Projektu izstrādes nodaļas vadītāja vakancei

Pienākumi

  • Plānot, vadīt un nodrošināt Projektu izstrādes nodaļas darbu:

    -  izvirzīt nodaļas darbības un kvalitātes mērķus, nodrošināt to sasniegšanu

    -  plānot cilvēkresursu noslodzi, sadarbību, aizvietojamību, kompetenču atbilstību veicamajiem pienākumiem

    -  gatavot nodaļas mērķu sasniegšanai nepieciešamā budžeta projektus.

  • Pārvaldīt Rīgas pilsētas pašvaldības IKT projektu realizāciju
  • Savas kompetences ietvaros piedalīties publiskā iepirkuma procedūrā
  • Nodrošināt efektīvu komunikāciju ar sadarbības partneriem, piedalīties līgumu sagatavošanā, kontrolēt to izpildi
  • Sniegt priekšlikumus par jaunu IKT projektu izstrādes nepieciešamību, līdzdalību valsts līmeņa vai pārrobežu sadarbības IKT projektos
  • Piedalīties Rīgas pilsētas pašvaldības IKT pamatnostādņu izstrādē un projektu pārvaldības ietvara pilnveidē

Prasības

  • Augstākā izglītība IKT nozarē
  • Pieredze IKT projektu vai struktūrvienības vadīšanā
  • Valsts valodas zināšanas atbilstoši augstākā līmeņa prasībām, spēja saprast tehnisko literatūru angļu valodā
  • Pieredze Eiropas Savienības IKT projektu vadībā tiks uzskatīta par priekšrocību

Piedāvājam

  • Interesantu darbu Rīgas centrā savu darbību paplašinošā pašvaldības institūcijā
  • Attālināta darba iespējas
  • Jaukus un atbalstošus kolēģus
  • Iespējas pilnveidot profesionālās iemaņas
  • Atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas
  • Piemaksu pie algas atbilstoši darba rezultātiem

Pieteikšanās termiņš:
Aug 15th, 2021
Vieta:
Rīgā, Brīvības ielā 49/53
Atalgojums (bruto):
no 1785 līdz 2082 EUR + bonusi
Kontaktpersona:
Ilze Bormeistere
Telefons:
67037024

LinkedIn Draugiem.lv Google

Favourites