watermark
Rīgas domes Informācijas tehnoloģiju centrs

Projektu izstrādes nodaļas vadītājs

Rīgas domes Informācijas tehnoloģiju centrs - Rīgā, Brīvības ielā 49/53
1785 - 2082
Deadline
2021-08-15
Summary

Pienākumi

  • Plānot, vadīt un nodrošināt Projektu izstrādes nodaļas darbu:

    -  izvirzīt nodaļas darbības un kvalitātes mērķus, nodrošināt to sasniegšanu

    -  plānot cilvēkresursu noslodzi, sadarbību, aizvietojamību, kompetenču atbilstību veicamajiem pienākumiem

    -  gatavot nodaļas mērķu sasniegšanai nepieciešamā budžeta projektus.

  • Pārvaldīt Rīgas pilsētas pašvaldības IKT projektu realizāciju
  • Savas kompetences ietvaros piedalīties publiskā iepirkuma procedūrā
  • Nodrošināt efektīvu komunikāciju ar sadarbības partneriem, piedalīties līgumu sagatavošanā, kontrolēt to izpildi
  • Sniegt priekšlikumus par jaunu IKT projektu izstrādes nepieciešamību, līdzdalību valsts līmeņa vai pārrobežu sadarbības IKT projektos
  • Piedalīties Rīgas pilsētas pašvaldības IKT pamatnostādņu izstrādē un projektu pārvaldības ietvara pilnveidē

Prasības

  • Augstākā izglītība IKT nozarē
  • Pieredze IKT projektu vai struktūrvienības vadīšanā
  • Valsts valodas zināšanas atbilstoši augstākā līmeņa prasībām, spēja saprast tehnisko literatūru angļu valodā
  • Pieredze Eiropas Savienības IKT projektu vadībā tiks uzskatīta par priekšrocību

Piedāvājam

  • Interesantu darbu Rīgas centrā savu darbību paplašinošā pašvaldības institūcijā
  • Attālināta darba iespējas
  • Jaukus un atbalstošus kolēģus
  • Iespējas pilnveidot profesionālās iemaņas
  • Atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas
  • Piemaksu pie algas atbilstoši darba rezultātiem
Location
Rīgā, Brīvības ielā 49/53
Deadline
2021-08-15
Salary
1785 - 2082 (+ bonuses)