watermark
Salespoints

back-end / PHP programmētājs

Salespoints - Rīga, Lāčplēša 57
Deadline
2021-01-27
Summary

Pienākumi

  • Izstrādāt jaunu programmatūras funkcionalitāti
  • Izpildīt integrēšanos ar trešo pušu (Google, Facebook u.c.) produktiem / API
  • Sekot līdzi lielu datu apstrādei un to optimizēšana iekšējam patēriņam

Profesionālās prasības

  • Prasmes, padziļināta pieredze PHP programmēšanā (vismaz 2 gadi)
  • Zināšanas un prasmes darbā ar Symfony ietvaru API, Angular platformu, Laravel
  • Spēja viegli saprasties darbā ar SQL (MySQL) datubāzēm
  • Vēlme iepazīt un pielietot ko mazāk pazīstamu, piem. ClickHouse DB.

Mēs piedāvāsim

  • Gūt nozīmīgu pozīciju dinamiskā kolektīvā
  • Dalību liela apjoma projektos, kuros pilnveidot savas profesionālās zināšanas
  • Labu atalgojumu, ko ik pusgadu pārskatīsim
  • Neformālu sadzīves atmosfēru nelielā, bet ātrā startup'ā
  • Elastīgu darba grafikus - uzsākt darbu līdz 10:00, daļēji strādāt attālināti
Location
Rīga, Lāčplēša 57
Deadline
2021-01-27
Company
Salespoints