watermark
Scandic Fusion

VECĀKAIS PROGRAMMĒTĀJS

Scandic Fusion - Rīga, Bērzaunes 9.
Deadline
2018-08-27
Summary

Galvenie darba pienākumi:

  • Darbs ar dažādām datubāžu tehnoloģijām (Oracle DB, Sybase IQ, Microsoft Server, Teradata, SAP HANA, u.c.);
  • Datu noliktavu datu modeļa projektēšana;
  • Datu noliktavu ielādes procesu (ETL) projektēšana un programmēšana;
  • Datu noliktavu datubāžu optimizēšana;
  • Biznesa inteliģences risinājumu konfigurācija un pielāgošana.

No Tevis sagaidām:

  • Vismaz 3 gadu darba pieredzi PL/SQL programmēšanā;
  • Vēlama pieredze ar datu noliktavas rīkiem (piemēram, Oracle Data Integrator, Pentaho Data Integrator, IBM Data stage, Informatica, SAP Data services);
  • Vēlama pieredze liela apjoma datu noliktavu izstrādē;
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas;
  • Iniciatīvu un atvērtību darbam komandā.

Piedāvājam:

  • Darbu biznesa inteliģences projektos draudzīgā profesionāļu komandā;
  • Iespēju izprast kā strādā „lielais bizness” un dot reālu ieguldījumu Latvijas un Baltijas lielāko kompāniju attīstībā un efektivitātē;
  • Maza uzņēmuma atmosfēru un saliedētu kolektīvu;
  • Profesionālās izaugsmes iespējas;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • Pozitīvu un pretimnākošu attieksmi no darba devēja puses.
Location
Rīga, Bērzaunes 9.
Deadline
2018-08-27