watermark
SIA "Arbor Medical Korporācija"

Full Stack JS Developer

SIA "Arbor Medical Korporācija" - Riga
1750 - 2500
Deadline
2020-06-04
Summary

Mēs no tevis sagaidam

  • Spēcīgas JavaScript, NodeJS zināšanas
  • Pieredzi/labas zināšanas kādā no populārākajiem JS freimworkiem (Angular/Vue/React utml.)
  • Rūpīgu atieksmi pret darbu un savu kodu
  • Spēju strādāt gan vienam, gan komandā
  • Analītisku domāšanu
  • Spēju patstāvīgi un operatīvi risināt jautājumus
  • Latviešu un angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī
  • Prasmes SQL query sastādīšanā (zināšanas MSSQL tiks uzskatītas par priekšrocību)
  • Zināšanas/pieredze arī citās programmēšanas valodās tiks uzskatītas par priekšrocību

Ikdienas uzdevumi/ Darba pienākumi

  • Programmatūras izstrāde jauniem projektiem
  • Esošu projektu uzturēšana un attīstīšana
  • Dalība sistēmas izstrāžu plānošanā, analītika
  • Dalība sprinta plānošanas un novērtēšanas sesijās

Mēs piedāvājam

  • Pilnībā apmaksātu darba telefonu un veselības apdrošināšanu
  • Mūsdienīgu datoru
  • Dinamisku darba vidi privātā uzņēmumā
  • Darbu zināmos projektos, ar interesamtu tehnoloģiju iesaisti
  • Iespēju strādāt visos projekta posmos, gūstot plašu pieredzi
  • Cilvēcisku attieksmi, minimālu birokrātisko slogu
  • Iespēju pilnveidoties
  • Darba vietu Dienvidu tilta klusajā galā (Meistaru 7, Valdlaučos - blakus SEB bankas centrālajai ēkai), ar ērtu satiksmi un bezmaksas auto stāvvietu.
  • Atalgojumu pārbaudes laikā no 1750-2700 eiro (Bruto) ar iespējamām izmaiņām pēc tā.

Papildus informācija

  • Sūti savu CV uz e-pastu janis.matulis@arbor.lv, norādot vakanci un obligāti pievieno arī neformālu aprakstu par pieredzi un paveiktajiem projektiem, lai varam gūt priekšstatu par Tavu iemaņu atbilstību mūsu prasībām. Ja Tev ir GitHub, GitLab vai Bitbucket konti – droši norādi arī tos
  • Jautājumus par vakanci sūtiet uzjanis.matulis@arbor.lv
  • Atbildēsim tikai pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām
Location
Riga
Deadline
2020-06-04
Salary
1750 - 2500