watermark
SIA Creditreform Latvija

Programmētājs/IT speciālists

SIA Creditreform Latvija - Rīga, Skanstes iela 50
1450
Deadline
2020-01-24
1450
Summary

Darba pienākumi:

  • Darbs ar datubāzēm, salikto SQL pieprasījumu veidošana;
  • Izstrādāt un pilnveidot/uzturēt konsoles (fona) aplikācijas datu apstrādei dažādos formātos (XML/JSON/CSV/HTML);
  • Piedalīties WEB portālu izstrādē un pilnveidošanā/uzturēšanā;
  • Veidot/pilnveidot dokumentāciju iepriekš minētajām aplikācijām.

Prasības kandidātiem:

  • Labas zināšanas relāciju datubāžu jomā. Spēja veikt datu normalizāciju/denormalizāciju un nodrošināt datu integritāti (foreign keys, constraints, triggers, indexes). Salikto pieprasījumu veidošana, pielietojot relāciju operatorus (apvienojums, šķēlums, starpība, dekarta reizinājums, selekcija, projekcija);
  • Par priekšrocību tiks ņemta praktiskā pieredze WEB portālu/aplikāciju izstrādē;
  • Par priekšrocību tiks uzskatītas zināšanas un pieredze konsoles aplikāciju izstrādē, pielietojot Python valodu;
  • Par priekšrocību tiks uzskatītas zināšanas un pieredze JAVA programmēšanā (WEB servisi un/vai konsoles aplikācijas);

Piedāvājam:

  • Atalgojumu 1450.00 EUR Bruto;
  • Apmaksātu autostāvvietu biroja ēkas teritorijā;
  • Lieliskus darba apstākļus Skanstes City darījumu apkaimē Skanstes ielā 50;
  • Darbu draudzīgā, profesionālā un pozitīvi noskaņotā kolektīvā;
Location
Rīga, Skanstes iela 50
Deadline
2020-01-24
Salary
1450