PHP programmētājs

SIA Datateks nodarbojas ar dažādu WEB projektu izstrādi (e-veikali un to saslēgšana ar citām sistēmām, CRM sistēmas, dažādas citas sistēmas) un uzturēšanu (projektu attīstīšana un hostings). Mūsu misija ir palīdzēt klientiem automatizēt darbu un būt labiem IT partneriem.

Darba pienākumi

  • mājas lapu un interneta veikalu uzstādīšana uz CMS, integrācija ar citām sistēmām
  • CMS papildus moduļu izstrāde
  • individuālu sistēmu izstrāde

Prasības kandidātiem

  • Pieredze ar PHP, MySQL, HTML, CSS un Javascript programmēšanā
  • Jāpārzina MVC principi un git
  • Orientācija uz rezultātu sasniegšanu
  • Spēja noteikt darāmā darba apjomu un spēja tajā iekļauties

Iemaņas, kas tiks uzskatītas par priekšrocību

  • Iepriekšēja pieredze darbā ar dažādiem web projektiem un sistēmām
  • Iniciatīva
  • YII framewok prasmes

Mēs piedāvājam

  • labu darba vidi un atsaucīgu kolektīvu
  • padarītajam darbam atbilstošu atalgojumu
  • Izaugsmes iespējas (iespēja vēlāk pārslēgties uz sarežģītu sistēmu izstrādi)

Pieteikšanās termiņš:
Nov 28th, 2019
Vieta:
Riga
Atalgojums (bruto):
no 1000 līdz 2000 EUR + bonusi
Kontaktpersona:
Janis Brants
Telefons:
26498337
Mājas lapa:

LinkedIn Twitter

Rate this job offer

Not rated yet