watermark
SIA Domenikss

IT projektu un finanšu sistēmu koordinators

SIA Domenikss - Riga
Deadline
2020-07-11
Summary

Darba pienākumi:

  • Organizēt, koordinēt un kontrolēt IT un finanšu sistēmu ieviešanas, uzturēšanas un audita projektus atbilstoši standartiem un kvalitātes prasībām;
  • Nodrošināt IT sistēmu dokumentācijas izstrādi, ieviešanu un regulāru atjaunošanu, kā arī nodrošināt komunikāciju ar sistēmu uzturētājiem;
  • Kontrolēt projektu izpildes gaitu atbilstoši uzstādītajiem mērķiem, darba uzdevumiem un projekta grafikam;
  • Nodrošināt IT sistēmu lietotāju apmācību un zināšanu pārbaudi;
  • Konsultēt lietotājus par IT sistēmu lietošanu un funkcijām.

Prasības kandidātiem

  • Pirmā līmeņa profesionālā vai augstākā izglītība ekonomikas, finanšu vai grāmatvedības jomā;
  • Vismaz divu gadu pieredze projektu vadības jomā un grāmatvedībā;
  • Izteikta analītiskā domāšana, precizitāte un patstāvība darbā;
  • Atbildības sajūta, spēja strādāt individuāli un komandā;
  • Ļoti labas latviešu un labas angļu valodas zināšanas.
  • Izglītība IT jomā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam

  • Piederību atpazīstamam un starptautiskam zīmolam;
  • Konkurētspējīgu, uz sasniegumiem balstītu atalgojumu, sākot no EUR 1500 (pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.

Ja Tevi šis darba piedāvājums ieinteresēja, lūdzam iesniegt CV un motivācijas vēstuli latviešu valodā sadaļā PIETEIKTIES līdz 2020. gada 11. jūlijam (ieskaitot). Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz klātienes darba interviju.

Iesniedzot savu CV un pieteikuma vēstuli, kandidāts apliecina, ka piekrīt savu personas datu apstrādei personāla atlases procesa nodrošināšanai. SIA “Domenikss” nodrošina Jūsu personas datu konfidencialitāti un aizsardzību. Jums ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu pieteikumu, sazinoteis ar uzņēmumu personīgi. Kandidātu, kuri netiks uzaicināti uz otro atlases kārtu, iesūtītie CV un pieteikumi tiks iznīcināti (izdzēsti) ne vēlāk kā viena mēneša laikā pēc konkursa noslēgšanas.

Location
Riga
Deadline
2020-07-11