This job offer has expired.

WEB programmētājs

„Hansa Interactive“ SIA galvenie darbības virzieni ir dažādu IT projektu izstrāde un to uzturēšanu. Uzņēmums darbojas kopš 2009. gada un šo gadu laikā strauji ir audzis un turpina augt. Uzņēmuma darbības laikā par tā veiksmīgāko projektu ir kļuvis iepazīšanās portāls otrapuse.lv. Ikdienas darbā mēs lietojam tādas tehnoloģijas kā PHP MVC framework, jQuery, React, React Native, SASS, MySQL, MongoDB, Redis, Nginx, Varnish, git, u.c. otrapuse.lv saņem vairāk kā miljons skatījumu dienā, pīķa brīžos tie ir vairāk kā 200 pieprasījumi sekundē – koda optimizācija un ātrdarbības nodrošināšana pie lielas slodzes ir būtiska mūsu darba sastāvdaļa.
Sakarā ar projekta straujo izaugsmi un attīstību ārvalstīs tiek meklēti jauni kolēģi, kuri būtu gatavi pievienoties mūsu komandai un atbalstīt mūsu turpmāko straujo izaugsmi. Ja vēlies līdzdarboties šī portāla un citu mūsu projektu attīstībā, tad pievienojies mūsu komandai!

Darba pienākumi:

  • Mājas lapu uzturēšana un izstrāde;
  • Apgūt un padziļinātā līmenī izmantot PHP, JavaScript programmēšanas valodu un datu bāzu tehnoloģijas.

Prasības:

  • Pamatzināšanas par interneta mājas lapu tehnoloģijām;
  • Patiesa vēlme un interese apgūt WEB izstrādi padziļinātā līmenī;
  • Uz sadarbību orientēta personība ar augstu atbildības sajūtu un spēju darboties komandā.

Piedāvājam:

  • Labu atalgojumu;
  • Darboties modernā un perspektīvā jomā;
  • Iespēju strādāt un papildināt savas profesionālās zināšanas;
  • Piedalīšanos jaunu, aizraujošu projektu pilna cikla izstrādē;
  • Saliedētu, mērķtiecīgu un draudzīgu kolektīvu;
  • Elastīgu darba grafiku (iespēja apvienot mācības ar darbu).

Pieteikšanās termiņš:
Dec 18th, 2017
Vieta:
Rīga, Brīvības 195
Kontaktpersona:
Marija Maijere
Telefons:
67 555 366
Mājas lapa:

LinkedIn Draugiem.lv Google

Favourites

Similar job offers

popstrap.com