WEB programmētājs

Mēs esam enerģisku un profesionālu speciālistu kolektīvs. Mēs veidojam un uzturam gan savas, gan klientu mājaslapas, IT sistēmas, mobilās aplikācijas. Esam strādājuši pie tādiem projektiem, kā otrapuse.lv, saeima.lv, albumi.lv. Ikdienas darbā mēs lietojam PHP MVC, MySQL, MongoDB, Redis, Varnish, git, React, React Native u.c. tehnoloģijas

Meklējam jaunus kolēģus, kuri būtu gatavi pievienoties mūsu komandai un atbalstīt turpmāko izaugsmi. Ja vēlies līdzdarboties šādu un līdzīgu projektu attīstībā, tad pievienojies komandai!

Pienākumi

  • Atbalsts interneta projektu un mobilo aplikāciju uzturēšanā un izstrādē
  • Mājas lapu uzturēšana un izstrāde
  • Apgūt un padziļinātā līmenī izmantot PHP programmēšanas valodu un saistītās tehnoloģijas

Prasības

  • Pamatzināšanas par interneta mājas lapu tehnoloģijām
  • Patiesa vēlme un interese apgūt zināšanas mājas lapu izstrādes jomā padziļinātā līmenī
  • Uz sadarbību orientēta personība ar augstu atbildības sajūtu un spēju darboties komandā

Piedāvājam

  • Pieredzei atbilstošu attalgojumu (no 500 EUR "uz rokas")
  • Darboties modernā un perspektīvā jomā
  • Iespēju strādāt un papildināt savas profesionālās zināšanas
  • Piedalīšanos jaunu, aizraujošu projektu pilna cikla izstrādē
  • Elastīgu darba grafiku (iespēja apvienot mācības ar darbu)

Pieteikšanās termiņš:
Nov 30th, 2018
Vieta:
Rīga, Brīvības gatve 195
Atalgojums:
no 500 līdz 1000 EUR
Kontaktpersona:
Valda
Telefons:
67544359
Mājas lapa:

LinkedIn Twitter

Rate this job offer

Not rated yet

Similar job offers

popstrap.com