watermark
SIA "HRMNY"

IT NODAĻAS ASISTENTS /BPM, ANALĪTIKA/

SIA "HRMNY" - Riga
Deadline
2019-02-28
Summary

Mēs meklējam:

Mēs meklējam spilgtu, stipru un gudru, spējīgu aizstāvēt savu viedokli, un vienkārši patīkamu cilvēku, kurš ir: sabiedrisks un komunikabls, jautrs, kas viegli var atrast kopīgu valodu ar jebkuru cilvēku. Viņam/ai ir spilgta harizma, spēcīgs raksturs, draudzīgums un spēja ietekmēt cilvēkus, motivējot tos strādāt. Cilvēku kurš zina, kā mazināt saspringumu komandā un palīdzēt komandai sasniegt rezultātu saskaņoti un bez pārmērīgas spriedzes.

Šādā amatā cilvēks būs veiksmīgs, kam ir pieredze darbā ar cilvēkiem, kurš var iedvesmot un vadīt.

Pienākumi:

  • Palīdzēt uzdevumu izpildē un dokumentācijas izveidē
  • Palīdzēt ar komunikāciju komandā: gan departamentā, gan citās struktūrvienībās
  • Veicināt biznesa procesu izmaiņu ieviešanu organizācijā

Prasības:

  • Pieredze administratīvajā darbā sākot no diviem gadiem
  • Kompetenta krievu / latviešu / angļu valoda
  • Obligāts trāpījums zem personas apraksta - mēs pārbaudīsim

Mēs piedāvājam:

  • Lieliskus darba apstākļus
  • Super komandu
  • Pienācīgu algas līmeni
  • Interesantus uzdevumus katru dienu
  • Iekšējo apmācību
Location
Riga
Deadline
2019-02-28
Company
SIA "HRMNY"