watermark
SIA "HRMNY"

IT NODAĻAS SPECIĀLISTS/E

SIA "HRMNY" - Riga
1000
Deadline
2019-02-28
1000
Summary

Mēs meklējam:

Spēcīgai un veiksmīgai komandai ir vajadzīga persona, kas saprot saprātīgas un efektīvas uzņēmējdarbības sistēmas. Šādai personai vajadzētu būt gudrai, mierīgai, pārdomātai, ar augstu erudīciju un plašu perspektīvu, kas spētu redzēt, ko citi neredz.

Mums ir vajadzīga persona, kas var dziļi analizēt bizenesa procesus un sistēmas kā arī atrast visus caurumus un neloģiskumu.

Pienākumi:

Administrācija, dziļa konfigurācija:

  • Jira & Add-ons
  • Zoho Reports / Google Data Studio vai līdzīgs
  • Google Analytics, Yandex Webmanster
  • G Suite

Zemas koda lietotņu izstrāde, (low-code app development), integrācija:

  • Google Sheets & Add-ons
  • Zoho Creator / Google App Maker vai līdzīgs
  • Datu bāzes
  • API, Zapier vai līdzīgs
  • Ziņojumu izveide, automatizācija

Biznesa procesu regulēšana:

  • Noteikumu un instrukciju rakstīšana un izpilde
  • Īstenošanas noteikumi un darbinieku konsultēšana
  • Datu un sistēmu drošības un drošības nodrošināšana
  • Tehniskais atbalsts, iekārtu pielāgošana un uztādīšana

Prasības:

  • Zināšanas un praktiskās iemaņas uzņēmējdarbības procesu un analītikas veidošanā
  • Pieredze biznesa lietojumprogrammu un datu bāzu konfigurēšanā un administrēšanā
  • Pieredze ar Atlassian produktiem -  būs kā priekšrocība
  • Programmēšanas pamatu zināšanas
  • Darba pieredze anoloģiskā vai līdzīgā darbā
  • Lieliskas krievu un angļu valodas zināšanas, kā arī latviešu
  • Vēlme uzzināt jaunu un mācīties

Mēs piedāvājam:

  • Lieliskus darba apstākļus
  • Super komandu
  • Pienācīgu algas līmeni
  • Interesantus uzdevumus katru dienu
  • Iekšējo apmācību
Location
Riga
Deadline
2019-02-28
Company
SIA "HRMNY"
Salary
1000