watermark
SIA ITPBaltic

Integrācijas speciālists

SIA ITPBaltic - Ventspils
1100 - 1700
Deadline
2020-10-31
Summary

Galvenie pienākumi

  • Integrēt jaunos klientus ediEx sistēmā
  • Integrēt jaunus digitālo dokumentu izplatīšanas risinājumus ediEx sistēmā
  • Pilnveidot jau esošo klientu konfigurāciju ediEx sistēmā atbilstoši klienta vēlmēm
  • Strādāt ar digitālo ziņojumu datu formāta transformāciju, validēšanu, testēšanu un vizualizēšanu

Prasības kandidātiem:

  • Vēlme mācīties, apgūstot jaunas prasmes un kompetences par digitālo ziņojumu izveidi, apstrādi, izplatīšanu Skandināvijas valstīs
  • Vēlmi strādāt starptautiskā komandā
  • Angļu valodas prasme (tehniskās dokumentācijas lasīšanai, saziņai ar starptautiskās komandas biedriem)
  • Interese par jaunākajām tehnoloģijām un vēlmi attīstīt savas zināšanas atbilstoši tirgus prasībām
  • Izglītība IT jomā

Ko mēs piedāvājam:

  • Darbu starptautiskā vidē ar interesantiem projektiem un nepieciešamo profesionālo apmācību
  • Veselības apdrošināšanu, motivējošu atalgojumu un bonusus
  • Ļoti draudzīgus un atbalstošus kolēģus
  • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas
  • Plašu un ērtu ofisu Ventspils centrā ar garšīgu kafiju, tēju
  • Uzņēmuma sporta un atpūtas pasākumus
Location
Ventspils
Deadline
2020-10-31
Salary
1100 - 1700 (+ bonuses)