watermark
SIA Lailio Solutions

Datubāžu administrators/e DBA

SIA Lailio Solutions - Rīga, Rēzekne
Deadline
2018-08-27
Summary

Pienākumi:

  • Administrēt, uzturēt un atbalstīt izstrādātājus MSSQL/MySQL/Postgres datu bāžu vidēs
  • Sekot līdzi labās prakses ievērošanai, jauninājumiem un dažādu drošības aspektu analīze.
  • Analizēt un uzlabot vaicājumu struktūru kopā ar izstrādātājiem.
  • veikt esošu db drošības un pieprasījumu koda pārbaudes
  • Servisu veselības pārbaudes un stress testus pirms un pēc aplikāciju izstrādes
  • Palīdzēt piegādāt jaunu produktu versijas.
  • Izstrādātāju konstultācija par labām praksēm datu bāžu dizainā un izstrādē.
  • Dažādu datu bāžu serveru un servisu jaudas vajadzību aprēķins.

Prasības:

  • Minimums 3 gadi DBA pieredzes;
  • Pieredze ar vienu no MS SQL Server/MySQL/Postgres/Oracle datu bāžu dzinējiem;
  • Labas angļu valodas zināšanas (rakstīt un runāt);
  • Labas krievu valodas zināšanas ir plus.
  • Laba sociālās prasmes un iemaņas strādāt ar izstrādātājiem tehniskā līmenī;

Piedāvājam:

  • Profesionālus, draudzīgus un atsaucīgus kolēģus
  •  Profesionāli pilnveidoties
  •  Kvalifikācijas paaugstināšanas apmācības
  •  Komfortablus darba apstākļus birojā Rīgā
  • Iespēju pilnveidot savu profesionālo izaugsmi piedaloties interesantos starptautiskos projektos
Location
Rīga, Rēzekne
Deadline
2018-08-27