watermark
SIA Lailio Solutions

IT Infrastruktūras projektu vadītājs/a

SIA Lailio Solutions - Rīga, Rēzekne
Deadline
2018-08-23
Summary

Darba pienākumi:

  • Vadīt IT projektu izstrādi un nodrošināt to veiksmīgu rezultātu
  •  Vadīt projektā iesaistītos darbiniekus
  •  Sastādīt un organizēt nepieciešamo projekta dokumentāciju
  •  Vadīt apakšuzņēmēju darbus (ja tādi ir iesaistīti projektā)
  •  Analizēt un dokumentēt klienta prasības
  •  Konsultēt klientu darbam ar sistēmas pamat funkcionalitāti

Prasības:

  • Pieredze IT projektu vadīšanā un sadarbības nodrošināšana ar klientiem
  •  Pieredze sistēmu izstrādē vai ieviešanā
  •  Labas komunikāciju prasmes, pašiniciatīva un atbildības sajūta
  •  Mūsu klienti runā latviešu, krievu un angļu valodās– nepieciešamas zināšanas un rakstītprasme vismaz vienā no svešvalodām. Vēlamas sarunvalodas prasmes visās minētajās valodās.

Piedāvājam:

  • Profesionālus un atsaucīgus kolēģus
  •  Apgūt jaunas zināšanas
  •  Apmācības kvalifikācijas paaugstināšanai
  •  Komfortablus darba apstākļus modernā birojā Rīgā, Rēzekne
  •  Iespēju pilnveidot savu profesionālo izaugsmi piedaloties interesantos starptautiskos projektos
Location
Rīga, Rēzekne
Deadline
2018-08-23