Full stack developer

Uzņēmums steidzīgi meklē 5 pieredzējušus speciālistus, kas spēj strādāt ar zemāk norādītajām programmām. Ieteicams, lai speciālistam ir prasmes strādājot ar visām programmām (full stack). Labprāt jau tuvākajās dienās norunātu darba interviju.

Pienākumi

  • Prasme strādāt ar šīm programmām: PHP, Node.js, HTML, Mysql, Python.

Prasības

  • Prasmes darbā ar sekojošām programmām: PHP, Node.js, HTML, Mysql, Python.
  • Kā priekšrocība tiks uzskatīta pieredze darbā iOs un Android  lietotājprogrammu izstrādāšanā.
  • Teicamas zināšanas angļu valodā.
  • Atbildības sajūta, punktualitāte, precizitāte.

Mēs piedāvājam

  • Izpalīdzīgus un draudzīgus kolēģus.
  • Iespēju augt un attīstīties kopā ar uzņēmumu.
  • Iespēju pilnveidot savas zināšanas un profesionalitāti.
  • Mūsdienīgu biroju Rīgā ar skatu uz Daugavu.

Pieteikšanās termiņš:
Jun 22nd, 2020
Vieta:
Rīga, Ķīpsala
Atalgojums (bruto):
no 1000 līdz 2500 EUR
Kontaktpersona:
Agita Obrumāne
Telefons:
+372 6999679
Mājas lapa:

LinkedIn Twitter

Rate this job offer

Not rated yet