watermark
SIA LAWACT

Full stack developer

SIA LAWACT - Rīga, Ķīpsala
1000 - 2500
Deadline
2020-06-22
Summary

Pienākumi

  • Prasme strādāt ar šīm programmām: PHP, Node.js, HTML, Mysql, Python.

Prasības

  • Prasmes darbā ar sekojošām programmām: PHP, Node.js, HTML, Mysql, Python.
  • Kā priekšrocība tiks uzskatīta pieredze darbā iOs un Android  lietotājprogrammu izstrādāšanā.
  • Teicamas zināšanas angļu valodā.
  • Atbildības sajūta, punktualitāte, precizitāte.

Mēs piedāvājam

  • Izpalīdzīgus un draudzīgus kolēģus.
  • Iespēju augt un attīstīties kopā ar uzņēmumu.
  • Iespēju pilnveidot savas zināšanas un profesionalitāti.
  • Mūsdienīgu biroju Rīgā ar skatu uz Daugavu.
Location
Rīga, Ķīpsala
Deadline
2020-06-22
Company
SIA LAWACT
Salary
1000 - 2500