watermark
SIA Mailigen

Programmatūras izstrādes vadītājs/-a

SIA Mailigen - Vecrīga
Deadline
2019-06-21

Mēs meklējam profesionālu  izstrādes vadītāju, kas spēj uzturēt tehnisko kursu un kuru nebaida sarežģīti izaicinājumi, un sagaidām profesionāli ar lieliskām vadības prasmēm un laika plānošanas iemaņām, kas ievēro augstus kvalitātes standartus un ir efektīvs, ar vēlmi un spējām apgūt jaunas darba metodes un virzīt inovācijas.

Mēs Tev uzticēsim iespēju vadīt un pilnveidot augstas raudzes profesionāļu komandu, kurā apvienojušies cilvēki, kuri izbauda kopā strādāšanu, nodrošina uzņēmuma nemitīgu attīstību un ļauj mums tirgū piedāvāt lieliskus produktus un pakalpojumus. Mūsu uzņēmums Tev būs lielisks atspēriena punkts turpmākajai karjeras izaugsmei un ļaus maksimāli izmantot savu potenciālu.

Mailigen ir progresīvs IT uzņēmums, kurā strādā plašu tehnisko prasmju loka speciālisti, kuri labprāt pieņem tehnoloģiju jomas ambiciozākos izaicinājumus, veiksmīgi tiek ar tiem galā, un ar savu pienesumu ietekmē tūkstošiem citu uzņēmumu un programmatūras lietotāju. Mēs sagaidām, ka Tu mums ne vien palīdzēsi radikāli pārveidot e-pasta mārketinga industriju, bet ikdienā strādāsi pie mērogojamības risinājumiem un pilnībā jaunu mārketinga produktu izstrādes, kas paredzēti mārketinga speciālistiem visā pasaulē. Mēs esam progresīvs uzņēmums, un tāpēc nemitīgi stratēģiski investējam resursus, lai varētu radīt un sniegt klientiem augstvērtīgus digitālos produktus un pakalpojumus. Šis tehnoloģiju nozarē ir aizraujošs un izaicinošs laiks — it īpaši, ja vēlamies būt novatorisks uzņēmums ar līderpozīcijām.

Tavi galvenie darba pienākumi būs:

  • Pārraudzīt programmatūras izstrādātāju komandu, tostarp veikt darba uzdevumu plānošanu un programmatūras koda pārskatīšanu;
  • Vadīt un sekmēt programmatūras IT arhitektūras un dizaina izstrādi un nodrošināt funkcionalitāti;
  • Nodrošināt, lai gatavā produkta dizains un funkcionalitāte atbilstu kvalitātes, veiktspējas un pārvaldības prasībām, kā arī nodrošināt starpkomandu atkarību (cross-team dependencies);
  • Uzņemties atbildību par sarežģītu tehnisko projektu vispārējo plānošanu, pareizu izpildi un veiksmīgu īstenošanu;
  • Nodrošināt starpposma mērķu sasniegšanu, uzraudzīt, veikt izpildes izsekošanu;
  • Izmantot savas tehniskās zināšanas projektu realizēšanai;
  • Uzsākt, īstenot un iedzīvināt programmēšanas paraugpraksi;
  • Veidot, stiprināt un efektīvi pārraudzīt uz sniegumu vērstu komandu;
  • Cieši sadarboties ar produktu dizaina komandu, lai nodrošinātu, ka tiek radīti vislabākie iespējamie produkti;
  • Pārvaldīt saziņu ar klientiem, vadītājiem, darba grupām un produktu dizaina komandu.

Priekšroka kandidātiem, kuriem:

  • Ir pierādāma kompetence produktu vadībā dažādos produktu sagatavošanas ciklos, risinot dažādas problēmas, piemēram, starpkomandu atkarība, pretrunīgas prioritātes, un kuriem piemīt spēja analizēt dažādas prasības un sniegt ieteikumus;
  • Labas zināšanas par programmatūras arhitektūras izstrādi;
  • Vismaz septiņu gadu programmnodrošinājuma izstrādes pieredze, no kuriem vismaz trīs gadi ar cilvēku vadības pieredzi;
  • Kuri īpašu uzmanību pievērš kvalitātei un klientu apmierinātībai;
  • Ir lieliskas saskarsmes un savstarpējo attiecību prasmes (gan mutiski, gan rakstiski);
  • Plaša pieredze ar šādām programmēšanas valodām un tehnoloģijām: PHPMySQLPhalcon, Javascript;
  • Apjomīgu sistēmu projektēšanas pieredze;
  • Ir zināšanas vai pieredze SaaS produktu pamatfunkcionalitātes ieviešanā;
  • Ir grāds datorzinātnēs vai pierādāma pieredze izaicinošu datorzinātņu problēmu risināšanā.

Uzņēmums piedāvā:

Iespēju strādāt kopā ar pieredzējušiem speciālistiem vadošajā e-pasta mārketinga uzņēmumā Latvijā. Tā ir unikāla pieredze, kas nākotnē Tev dod iespēju paskatīties uz pasauli no cita skatu punkta.

  • Elastīgas darba laika stundas, kas saglabā brīvību un komfortablus darba apstākļus;
  • Mājīgu biroju Vecrīgā; draudzīgu un atbalstošu komandu;
  • Progresīvu atalgojumu (sākot no 1800 EUR neto algas apmērā), budžetu izglītībai un attīstībai;
  • Extra brīvdienu dzimšanas dienā;
  • Pusdienas birojā, kafiju, tēju, smaidus un foršus pasākumus;
  • Jaunākās tehnoloģijas ikdienas darbam.

Kas ir Mailigen?

Mailigen ir e-pasta mārketinga kompānija. Mēs palīdzam gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem sasniegt savus biznesa mērķus, izmantojot e-pasta mārketinga automatizācijas platformu, un strādājam kā aģentūra jau vairāk nekā 9 gadus ar klientiem vairāk nekā 120 valstīs. Tādēļ mums esi vajadzīgs Tu! Mūsu ikdienu raksturo pozitīva gaisotne, ģimeniskas vērtības, daudzveidība un vēlme augt.

Location
Vecrīga
Deadline
2019-06-21