watermark
SIA Mendo

PHP un JavaScript programmētājs

SIA Mendo - Rīga, VEF rajons vai attālināti
1000
Deadline
2020-02-23
1000
Summary

Pienākumi

  • Interneta projektu izstrāde un uzturēšana;
  • Mobilo aplikāciju izstrāde un uzturēšana lietojot ReactNative (JavaScript)

Prasības

  • Zināšanas par interneta mājas lapu tehnoloģijām;
  • Vēlama pieredze interneta projektu izstrāde
  • Pieredze darbā ar kādu no PHP MVC ietvariem (framework)GIT
  • Uz sadarbību orientēta personība ar augstu atbildības sajūtu un spēju darboties komandā.
  • Iepriekšēja pieredze mobilo aplikāciju izstrādē nav obligāta

Piedāvājam

  • Pieredzei atbilstošu attalgojumu (no 1000 EUR)
  • Piedalīšanos jaunu, apjomīgu projektu pilna cikla izstrādē
  • Elastīgu darba grafiku (iespēja apvienot mācības ar darbu).
Location
Rīga, VEF rajons vai attālināti
Deadline
2020-02-23
Company
SIA Mendo
Salary
1000