watermark
SIA "Mikrotīkls"

SERVERU ADMINISTRATORS/-E

SIA "Mikrotīkls" - Rīga
Deadline
2018-05-27
Summary

Darba pienākumi:

  • Jaunu un esošo serveru un servera lietojumprogrammu izveide un uzturēšana;
  • Sistēmas uzraudzīšana un traucējumu novēršana;
  • Jaunu projektu realizācija;
  • Automatizācija, monitorings un augstas pieejamības nodrošināšana, dokumentācijas sagatavošana.

Nepieciešamās zināšanas, prasmes un pieredze:

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība;
  • Padziļināta pieredze darbā ar Linux serveru uzturēšanu (Nginx, Apache, PHP, BIND, sendmail vai citu MTA,  MySQL/PostgreSQL, etc.), klasteru pārraudzību;
  • Pieredze darbā par Atlassian Jira;
  • Augsta atbildības sajūta un precizitāte;
  • Prasme plānot savu laiku un darboties gan individuāli, gan komandā;
  • Ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu atalgojumu un veselības apdrošināšanu;
  • Izaugsmes iespējas;
  • Darbu pieredzējušu profesionāļu komandā.

Piesakoties, lūdzu, norādiet amatu, uz kuru pretendējat!

Location
Rīga
Deadline
2018-05-27