This job offer has expired.

IT administrators

SIA “Pro Technologies” ir progresīvs IT nozares uzņēmums ar vairāk kā 15 gadu veiksmīgu pieredzi Latvijā.
Uzņēmuma pamatdarbība vērsta uz klientu IT vajadzību apmierināšanu, gan sagādājot nepieciešamās iekārtas, gan veicot atbilstošos darbus, gan piedāvājot kompleksus risinājumus.

SIA “Pro Technologies” aicina pievienoties savai komandai IT administratoru.

Pienākumi

  • Klientu IT infrastruktūras administrēšana;

Prasības

  • Tev ir zināšanas Linux, apache, mysql, nginx;
  • Ir pieredze darbā ar PHP, Windows 10/Server;
  • Vēlama pieredze darbā ar galera cluster, kvm virtualizāciju, Zabbix,VPN, SSL;
  • Analītiska domāšana;
  • Izpratne par izstrādes procesu;
  • Augsta atbildības sajūta par uzticētajiem darbiem;
  • Spējīgs strādāt komandā.

Piedāvājam

  • Gūt pieredzi interesantos un dažādos projektos;
  • Uz sadarbību vērstus un atvērtus kolēģus;
  • Kursus un apmācības;
  • Atalgojumu EUR 900-1000.

Darba uzsākšana pēc iespējas ātrāk.

Pieteikšanās termiņš:
Aug 13th, 2019
Vieta:
Riga
Atalgojums (bruto):
līdz 1250 EUR
Kontaktpersona:
Dainis Nesaule
Telefons:
28662558
Mājas lapa:

LinkedIn Draugiem.lv Google

Favourites

Similar job offers